Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowe ławki stały się wygodniejsze - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowe ławki stały się wygodniejsze
21-09-2010 21:37   Janusz Ludwiczak
Zarząd Zieleni Miejskiej słowa dotrzymał. Nowe ławki, które pod koniec lipca pojawiły się w Parku Kasprowicza zostały zagłębione w podłożu o ponad 5 cm, dzięki czemu stały wygodniejsze.

Zarząd Zieleni Miejskiej na prośby i postulaty mieszkańców, które wpływały m.in. do Rady Osiedla Świętego Łazarza postanowił wkopać nowe ławki w Parku Kasprowicza o 5 cm niżej.

Jak poinformowała nas w sierpniu Jolanta Szymczak, inspektor Zarządu Zieleni Miejskiej Poznań-Grunwald: ławki zostaną zagłębione poniżej poziomu gruntu, tzn. schowane 5 cm w ziemię.

Sprawdziliśmy i faktycznie nowe ławki zostały obniżone, dzięki czemu stały się wygodniejsze. W sumie na "Arenie" Zarząd Zieleni Miejskiej zamontował 60 ławek w kształcie litery "S".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: