Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"79" nie dojedża do "Panoramy", bo kolej niespodziewanie rozpoczęła remont przejazdu na Góreckiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"79" nie dojedża do "Panoramy", bo kolej niespodziewanie rozpoczęła remont przejazdu na Góreckiej
20-07-2012 21:25   Janusz Ludwiczak
W piątek po południu niespodziewanie zamknięta została ulica Górecka. Kolej rozpoczęła remont przejazdu. Autobusy linii nr 79 kursują objazdem przez Hetmańską, Głogowską i Czechosłowacką. "79" nie dojedziemy również do galerii handlowej "Panorama" przy ul. Góreckiej.
Natomiast od soboty MPK uruchomi linię wahadłową, która będzie kursować od skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej do "Panoramy".

Jak informuje MPK: W związku z niezapowiedzianym zamknięciem ul. Góreckiej przez ekipy remontowe kolei, nie ma możliwości przejazdu autobusów linii 79.

W związku z tym do odwołania linia 79 w obie strony kursuje objazdem ulicami Hetmańską, Głogowską i Czechosłowacką.

Wyłączone z użytkowania są przystanki: Drużynowa, Tarczowa i Dmowskiego.

Remont przejazdu kolejowego na ulicy Góreckiej powinien zakończyć się w poniedziałek ok. godz. 5. Autobusy linii nr 79 będą opóźnione ok. 20-30 minut.

Od soboty MPK uruchomi autobus, który będzie wahadłowo kursować od skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej do "Panoramy".

W związku z przewidywanym wzmożonym ruchem do galerii handlowej, uruchomimy autobusową linię wahadłową na trasie Głogowska/Hetmańska - Panorama. Od Hetmańskiej autobus pojedzie ul. Dmowskiego, Krauthofera i Górecką do Panoramy, tam zawróci i przez ul. Górecką, Krauthofera, Palacza i Kasprzaka dojedzie do Hetmańskiej, gdzie rozpocznie kolejny kurs - informuje MPK.


Komentarze (2)

20-07-2012 22:25:42
lupa
mpk nic nie wiedzialo... czyli zawalil wykonawca robot
20-07-2012 22:14:06
Jola
fajnie, ciekawe jak jutro dojadę do pracy. Widac, że ewidentnie ktoś tu zawalił - pytanie zdm, ztm, mpk czy pkp??? jak mogli tak po prostu zamknąć bez zapowiedzi ulicę i nie uprzedzić o zmianie trasy autobusu 79.
Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: