Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań dla Ziemi - Bryan Adams zagra na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań dla Ziemi - Bryan Adams zagra na Targach
25-07-2012 18:17   Janusz Ludwiczak
"Run To You", "Here I Am", "Cloud Number 9", "Please Forgive Me", "Heaven" oraz wiele innych przebojów Bryana Adamsa będzie można usłyszeć już w czwartek w największym pawilonie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ten kanadyjski artysta znów zagra w Polsce, tym razem w ramach cyklu "POZnań dla Ziemi".

Ten kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza. Do tej pory sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie. Jego piosenki łączą pokolenia. Słuchają go zarówno obecni dwudziestolatkowie jak i czterdziesto i pięćdziesięciolatkowie. Bez jego utworów trudno sobie wyobrazić wiele hitów kinowych ostatnich dwudziestu lat.

Bryan Adams dotrzymał słowa danego swoim fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na kolejną wizytę w Polsce. Warto bowiem przypomnieć, że jego zeszłoroczny występ w naszym kraju odbył się aż po 11 latach przerwy.

Bryan Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty – mówi Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.

Mimo, iż koncert Bryana Adamsa odbędzie się na Targach już w czwartek, to przygotowania do tego wydarzenia trwają od kilku miesięcy. Okazuje się, że gwiazdy tak światowego formatu mają specjalne wymagania.

W garderobie artysty musi znaleźć się m.in. 120 białych ręczników, a dla samego piosenkarza 10 mydeł w kostce. Musimy również zapewnić całą gamę składników, z których osobisty kucharz artysty będzie przygotowywał potrawy np. pięć kilogramów marchewki - wymienia Janusz Stefański z firmy MJM Prestige.

Poznański koncert Bryana Adamsa odbędzie się w ramach światowej trasy artysty, podczas której oprócz Poznania, artysta wystąpi m.in. w Osace, Moskwie, Wiedniu, Budapeszcie i Lizbonie. Bilety na czwartkowy koncert można jeszcze kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.


Komentarze (1)

25-07-2012 18:47:21
emeryt
Koncert dla ziemi a ceny biletów z kosmosu.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: