Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznań dla Ziemi - Bryan Adams zagra na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznań dla Ziemi - Bryan Adams zagra na Targach
25-07-2012 18:17   Janusz Ludwiczak
"Run To You", "Here I Am", "Cloud Number 9", "Please Forgive Me", "Heaven" oraz wiele innych przebojów Bryana Adamsa będzie można usłyszeć już w czwartek w największym pawilonie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ten kanadyjski artysta znów zagra w Polsce, tym razem w ramach cyklu "POZnań dla Ziemi".

Ten kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza. Do tej pory sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie. Jego piosenki łączą pokolenia. Słuchają go zarówno obecni dwudziestolatkowie jak i czterdziesto i pięćdziesięciolatkowie. Bez jego utworów trudno sobie wyobrazić wiele hitów kinowych ostatnich dwudziestu lat.

Bryan Adams dotrzymał słowa danego swoim fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na kolejną wizytę w Polsce. Warto bowiem przypomnieć, że jego zeszłoroczny występ w naszym kraju odbył się aż po 11 latach przerwy.

Bryan Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty – mówi Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.

Mimo, iż koncert Bryana Adamsa odbędzie się na Targach już w czwartek, to przygotowania do tego wydarzenia trwają od kilku miesięcy. Okazuje się, że gwiazdy tak światowego formatu mają specjalne wymagania.

W garderobie artysty musi znaleźć się m.in. 120 białych ręczników, a dla samego piosenkarza 10 mydeł w kostce. Musimy również zapewnić całą gamę składników, z których osobisty kucharz artysty będzie przygotowywał potrawy np. pięć kilogramów marchewki - wymienia Janusz Stefański z firmy MJM Prestige.

Poznański koncert Bryana Adamsa odbędzie się w ramach światowej trasy artysty, podczas której oprócz Poznania, artysta wystąpi m.in. w Osace, Moskwie, Wiedniu, Budapeszcie i Lizbonie. Bilety na czwartkowy koncert można jeszcze kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.


Komentarze (1)

25-07-2012 18:47:21
emeryt
Koncert dla ziemi a ceny biletów z kosmosu.
Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: