Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W MPK poleje się krew - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W MPK poleje się krew
19-07-2012 23:44   Janusz Ludwiczak
Szpitale alarmują - brakuje krwi dla pacjentów. Dlatego w najbliższy weekend Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK przeprowadzi otwartą akcje zbiórki krwi, która odbędzie się w zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej.

Od piątku, 20 lipca do niedzieli 22 lipca w godz. od 8:00 do 13:00 w zajezdni tramwajowej MPK przy ul. Głogowskiej stanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew.

Zebrana krew zostanie przekazana na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Chętni będą mogli również zapisać się do banku dawców szpiku kostnego.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy poznańskim MPK liczy ponad 40 lat. W ciągu tych czterech dekad zebrał prawie 30 tysięcy litrów krwi, która ratowała życie pacjentów cierpiących na schorzenia onkologiczne, chorych dzieci, a także ofiar wypadków drogowych...

W klubie jest około 500 aktywnych dawców, którzy stale oddają krew. Oznacza to, że prawie co piąty pracownik MPK regularnie oddaje honorowo krew.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: