Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bajko-bus stanął w Parku Wilsona. Na jego pokładzie dzieci mogły posłuchać opowieści "Pana Kuleczki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bajko-bus stanął w Parku Wilsona. Na jego pokładzie dzieci mogły posłuchać opowieści "Pana Kuleczki"
31-05-2012 19:25   Janusz Ludwiczak
Nietypowy autobus zaparkował w czwartek przed Palmiarnią. W przededniu Dnia Dziecka i inauguracji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom wydawnictwo Media Rodzina, które obchodzi 20-lecie istnienia zaprosiło dzieci do podróży bajkobusem. Na jego pokładzie dzieci mogły posłuchać m.in. opowieści "Pana Kuleczki".

Bajkobus powstał z okazji 20-lecia wydawnictwa Media Rodzinna. Jest to autobus zamieniony w jeżdżącą księgarnię, która jest równocześnie przestrzenią do zabaw, czytania książek i rozbudzania wyobraźni. Bajkobus rusza w podróż po Wielkopolsce i będzie zatrzymywał się na rynkach i przed bibliotekami. Ideą jest promocja czytelnictwa rodzinnego. Przekazujemy też bibliotekom wybraną grupę książek naszego wydawnictwa, by zasilić ich księgozbiór - powiedział Marcin Walkowiak z wydawnictwa Media Rodzina.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: