Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona Łazarz dobrze się bawił {GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona Łazarz dobrze się bawił {GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO}
27-05-2012 10:17   Janusz Ludwiczak
Liczne występy artystyczne, prezentacje dorobku instytucji i stowarzyszeń, dmuchana zjeżdżalnia, miasteczko ruchu drogowego, gry i zabawy dla dzieci - to tylko kilka z wielu atrakcji jakie czekały w sobotę w Parku Wilsona w ramach Festynu Łazarskiego i VII Festiwalu Aktywnych Społeczności Lokalnych.

Otwarcie VII Festiwalu Aktywnych Społeczności Lokalnych i Festynu Łazarskiego rozpoczęło się od wypuszczenia w niebo gołębi pocztowych.

Na scenie Muszli Koncertowej wystąpili m.in. zespół "Słoneczna Przystań" z Dziennego Domu Pomocy Społecznej nr 6, grupa dzieci 4-letnich z Przedszkola nr 189 z os. Bolesława Śmiałego, która przygotowała przedstawienie o Czerwonym Kaptorku. Natomiast "Zakręcone Babki" zaśpiewały poznańską wersję "Koko Koko Euro Spoko". Na scenie zaprezentowały się też zespoły z poznańskich szkół, placówek kulturalnych i różne organizacje oraz stowarzyszenia. Natomiast wokół fontanny na straganach i stoiskach można było zapoznać się z ofertą instytucji, organizacji i stowarzyszeń.

W samym Parku Wilsona dzieci mogły poskakać na powietrznym zamku i skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni czy wziąć udział w licznych grach, zabawach i konkursach.

Chętni mogli się zmierzyć z mistrzem w VI Łazarskiej Symultanie Szachowej lub spróbować swoich sił w IV Biegu im. Kazimierza Nowaka. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również motocykliści, którzy w sobotę pojawili się w Parku Wilsona.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (2)

27-05-2012 22:01:04
Poznaniak
No fajnie ale publiczności za mało lub uciekło lub info. zawiodło
27-05-2012 12:50:38
wolf
Szkoda tylko, że regularnie nie jest coś organizowane w muszli koncertowej, w ogóle Parki Wilsona została bardzo zaniedbany przez Palmiarnię Poznańską.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: