Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W weekend "szóstka" i "szesnastka" nie dojadą do Browaru i na Półwiejską - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W weekend "szóstka" i "szesnastka" nie dojadą do Browaru i na Półwiejską
18-05-2012 22:14   Janusz Ludwiczak
W sobotę i niedzielę wymieniana będzie zwrotnica na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi, Półwiejskiej i Górna Wilda. Z tego powodu tramwaje linii nr 2, 6, 9, 12 i 16 będą jeździć objazdami. Od Dworca Zachodniego do Ronda Rataje będą jeździć autobusy zastępcze "za tramwaj".

Z powodu wymiany zwrotnicy na ulicy Królowej Jadwigi przy skrzyżowaniu z ulicą Półwiejską i Górną Wildą w sobotę i niedzielę objazdami pojadą tramwaje linii nr 2, 6, 9, 12 i 16. Oznacza to, że "szóstką" i "szesnastką" nie dojedziemy do Starego Browaru i na Półwiejską. Od Dworca Zachodniego do Ronda Rataje będą jeździć autobusy zastępcze "za tramwaj".

Tramwaje linii nr 6 od skrzyżowania Głogowskiej i Hetmańskiej będą jeździć przez Głogowską i Most Dworcowy a następnie objazdem po trasie: Towarowa - Św. Marcin - Most Uniwersytecki - Rondo Kaponiera - Roosevelta - Fredry - Gwarna - Św. Marcin - Marcinkowskiego - Podgórna - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Rondo Rataje i po stałej trasie na Miłostowo.

Natomiast tramwaje linii nr 16 z Górczyna pojadą objazdem przez Głogowską, Hetmańską, Rondo Starołęka, Zamenhofa, Rondo Rataje, Jana Pawła II, Most Rocha i po stałej trasie na os. Sobieskiego.

Na trasie DWORZEC ZACHODNI - Głogowska - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - RONDO RATAJE uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępca "za tramwaj". Autobusy linii T kursować co kwadrans, a w godzinach od 8 do 18 co 12 minut.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Ignacego Paderewskiego

29

gru

18:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
"Głośna noc - Betlejem w Polsce" - widowisko

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: