Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Matejki zostało zamknięte. Kierowcy będą korzystać z ronda - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Matejki zostało zamknięte. Kierowcy będą korzystać z ronda
10-04-2012 01:17   Janusz Ludwiczak
Skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej, Matejki i Szylinga zostało zamknięte dla ruchu. Kierowcy przez najbliższy miesiąc będą korzystać z wydłużonego ronda z przejazdami przez torowisko na ul. Grunwaldzkiej.

W nocy zmieniła się organizacja ruchu kołowego na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Matejki i Szylinga. Zamknięty został przejazd przez skrzyżowanie i torowisko tramwajowe. Ruch został poprowadzony po wydłużonym rondzie z przejazdami przez torowisko za przystankami tramwajowymi na ulicy Grunwaldzkiej.

I tak kierowcy, którzy z ulicy Matejki chcą dojechać w kierunku Jeżyc muszą z ulicy Matejki skręcić w prawo w Grunwaldzką, zawrócić tuż za przystankiem tramwajowym, na wysokości ulicy Stolarskiej, a następnie z ulicy Grunwaldzkiej skręcić w prawo w Szylinga.

Od strony ulicy Bukowskiej kierowcy muszą z ulicy Szylinga skręcić w prawo w Grunwaldzką, a następnie na wysokości dawnego kina Olimpia zawrócić i dalej skręcić w lewo w ulicę Matejki.

Natomiast aby skręcić z Grunwaldzką w Szylinga trzeba dojechać do wysokości szpitala i następnie nawrócić przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Stolarskiej, a dalej skręcić w prawo w ulicę Szylinga.

Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Szylinga i Matejki obowiązywać będą przez około miesiąc. W tym czasie wymieniane będzie torowisko tramwajowe i nawierzchnia jezdni.

Zmiany w komunikacji miejskiej oraz nową organizację ruchu zaznaczyliśmy też na naszej mapie - www.plan.lazarz.pl


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: