Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzką wyremontują również między Rondem Jeziorańskiego a Matejki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzką wyremontują również między Rondem Jeziorańskiego a Matejki
10-03-2012 01:27   Janusz Ludwiczak
Torowisko tramwajowe na ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy Rondem Jeziorańskiego a ulicą Matejki będzie jednak wyremontowane, choć nie miało być. Od soboty na czasowe utrudnienia w ruchu muszą przygotować się kierowcy.

Tramwaje, które będą wozić m.in. kibiców z centrum i spod dworca na poznańską arenę Euro2012 nie będą się kołysać. W sobotę rozpocznie się remont torowiska na ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy Rondem Jeziorańskiego (a ściślej ulicą Wojskową) a ul. Matejki.

W związku z przygotowaniami do remontu od soboty mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu kołowym.

Wymiana torowiska ruszy na dobre w przyszłym tygodniu. Z ruchu wyłączona zostanie jezdnia przy torach tramwajowych. Ulica Grunwaldzka pomiędzy Matejki a Wojskową nie zostanie zamknięta dla ruchu, autobusy T2 mają jeździć tak jak do tej pory.

Pierwotnie ten odcinek ulicy Grunwaldzkiej nie miał być remontowany, jednak miasto znalazło na tą inwestycję 15 mln zł z oszczędności na przetargu przy przedłużeniu PeSTki do Dworca Zachodniego.

Remont ma zakończyć się do końca maja.


R E K L A M A

Komentarze (3)

11-03-2012 18:46:01
Beata
jak tak będą co chwilę rozkopywać kolejne ulice to do ojro żadnej nie skończą.
10-03-2012 18:14:34
kaśka
Najpierw nie chcieli remontować, teraz będą. Niech się zdecydują.
10-03-2012 11:28:03
kiwi
i bardzo dobrze, bo bylby wstyd. jeden malutki odcinek, ktory nie zostalby wyremontowany, a moglby przysporzyc wiele problemow.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: