Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzka zamknięta, wszystkie ulice wokół MTP były kompletnie zakorkowane - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzka zamknięta, wszystkie ulice wokół MTP były kompletnie zakorkowane
28-02-2012 01:39   Janusz Ludwiczak
Wciąż zamknięta jest ulica Grunwaldzka, po zapadnięciu się studzienki kanalizacyjnej. W poniedziałek kompletnie zakorkowane były wszystkie ulice wokół MTP. Sznur samochodów ciągnął się nie tylko na Głogowskiej, Matejki i Kasprzaka, ale również takich ulicach jak Orzeszkowej, Konopnickiej czy Stolarskiej.

W niedzielę zapadła się studzienka kanalizacyjna na ul. Grunwaldzkiej, w pobliżu Collegium Chemicum. Całkowicie dla ruchu kołowego została zamknięta ulica Grunwaldzka pomiędzy Śniadeckich, a Bukowską. Nie ma też przejazdu ulicą Śniadeckich na odcinku od Stolarskiej do Grunwaldzkiej w kierunku północnym.

Zmienione zostały również trasy autobusów linii T1 i T2 które od Ronda Jeziorańskiego jadą objazdem przez Grunwaldzką, Szylinga, Bukowską i Roosevelta. W kierunku przeciwnym jadą tak jak do tej pory czyli przez Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga i Grunwaldzką.

W poniedziałek kompletnie zakorkowane były wszystkie ulice wokół MTP. Sznur samochodów ciągnął się nie tylko na Głogowskiej, Matejki i Kasprzaka, ale również takich ulicach jak Orzeszkowej, Konopnickiej czy Stolarskiej.

Jak informuje Aquanet awaria zostanie usunięta do wtorku 28 lutego 2012 roku, do godziny 14:00. Trzymamy za słowo.


Komentarze (2)

28-02-2012 16:22:41
De.
ZDM nie pracuje w weekendy :/
28-02-2012 14:02:18
Poznaniak
Do naprawy zapadniętej studzienki należało przystąpić w momęcie zapadnięcia a nie czekać :(
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: