Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy (za)łatali dziury - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy (za)łatali dziury
25-02-2012 22:41   Janusz Ludwiczak
W piątek drogowcy łatali dziury i naprawiali nawierzchnię na ulicy Berwińskiego, Wyspiańskiego oraz Ułańskiej. Kierowcy mogą do Zarządu Dróg Miejskich zgłaszać informacje o powstałych dziurach w jezdni.

W piątek pracownicy Zakładu Robót Drogowych Zarządu Dróg Miejskich łatali dziury i naprawiali uszkodzoną nawierzchnię na ulicy Berwińskiego. Usunięta została też duża wyrwa na skrzyżowaniu z ulicą Matejki.

Drogowcy pojawili się również na ulicy Wyspiańskiego i Ułańskiej. Dzień wcześniej naprawiona została uszkodzona nawierzchnia m.in. na ulicy Arciszewskiego i Hetmańskiej.

Prace związane z usuwaniem ubytków w nawierzchni jezdni prowadzone są przez cały rok. Tylko w zeszłym roku na zlecenie ZDM zostało usuniętych 20835 ubytków w nawierzchni jezdni o łącznej powierzchni 95 427,76 metrów kwadratowych. Od początku 2012 roku do 16 lutego roku z pasa drogowego, który znajduje się w administracji ZDM usunięto 2043 ubytki w nawierzchni jezdni o powierzchni 8980 metrów kwadratowych.

ZDM informuje, że mieszkańcy mogą zgłaszać uszkodzenia nawierzchni jezdni pod numerem telefonu 61 848 07 23 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15) oraz pod numerem 61 661 44 46 (w godzinach wieczornych i nocnych oraz w święta) a także pocztą elektroniczną: zgloszenia@zdm.poznan.pl.


Komentarze (1)

26-02-2012 10:31:22
De.
Niech się wypchają z takim łataniem. Za tydzień lub dwa te dziury będą znowu a na odwal się to każdy potrafi robić, ale żeby zrobić raz a porządnie to już nie. Specjalnie tak robią żeby zaraz znowu było co robić i tak robota się sama nakręca.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: