Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni osiedlowi rozmawiali w Wydziale Oświaty o obwodach gimnazjów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni osiedlowi rozmawiali w Wydziale Oświaty o obwodach gimnazjów
28-02-2012 00:40   Janusz Ludwiczak
W siedzibie Wydziału Oświaty odbyło się spotkanie konsultacyjne z radami osiedli dotyczące obwodów gimnazjów. Radni z osiedli Grunwald Południe oraz Stary Grunwald mieli pewne zastrzeżenia do planowanego nowego obwodu Gimnazjum nr 33.

O projekcie nowych obwodów szkół gimnazjalnych na Grunwaldzie, a także Wildzie i Jeżycach rozmawiali z Andrzejem Tomczakiem, dyrektorem Wydziału Oświaty UM przedstawiciele rad osiedli.

Podczas spotkania rozmawiano również o obwodach gimnazjów na Łazarzu.

W nowym obwodzie Gimnazjum nr 33 dostaliśmy tereny, które należą do Jeżyc. Jest to niefortunny pomysł. Nie chcemy wkraczać na inną dzielnicę. Na pewno będzie opór mieszkańców, którzy z okien widzą Gimnazjum 60 - mówiła w trakcie spotkania Maria Łazarz, Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Święty Łazarz.

O nowym rejonie Gimnazjum nr 33 wypowiedział się również przedstawiciel Rady Osiedla Stary Grunwald.

Ulice Ostroroga i Zakręt zostały oddzielone od Gimnazjum nr 56 [ul. Promyk - przyp. red]. Czy warto? - pytał Grzegorz Steczkowski, Przewodniczący Rady Osiedla Stary Grunwald.

Za tym rozwiązaniem bardzo optował dyrektor Lech Sadowski, przekonując, że ma dużo uczniów z tego terenu - odpowiedziała Iwona Kobyłka z Wydziału Oświaty.

Natomiast Rada Osiedla Grunwald Południe będzie wnioskowała o przyłączenie terenów w obrębie ulic Grunwaldzkiej, Grochowskiej i Promienistej do obwodu Gimnazjum nr 54 (na os. Kopernika), zamiast do obwodu Gimnazjum nr 33 (przy Arenie).

Ostateczne stanowisko w sprawie obwodów gimnazjów rady osiedli mają przedstawić przed sesją Rady Miasta, która odbędzie się 20 marca.


Komentarze (1)

28-02-2012 13:22:37
Pawel
tu tez wypraszaja redaktorow heheheh
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: