Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobus "64" na Kasprzaka dwukrotnie przebił oponę {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobus "64" na Kasprzaka dwukrotnie przebił oponę {WIDEO}
19-02-2012 00:35   Janusz Ludwiczak
Pecha miał kierowca i pasażerowie autobusu linii nr 64. Na przystanku "Sczanieckiej" doszło do przebicia opony. Na miejsce przyjechało pogotowie techniczne MPK. Jego pracownicy, by podnieść ważący 10 ton pojazd i wymienić zniszczoną oponę musieli użyć specjalnego podnośnika. Cała operacja trwała 40 minut, a autobus na trasę wrócił dopiero po ponad 2 godzinach.

Podwójną "gumę" złapał kierowca autobusu linii nr 64 na przystanku "Sczanieckiej" w sobotę o godz. 10:50. Pasażerowie, którzy chcieli dojechać w kierunku os. Kopernika musieli opuścić pojazd i poczekać na kolejny autobus linii nr 64.

W tym czasie kierowca oczekiwał na przyjazd pogotowia technicznego MPK.

Jak widać poszła opona autobusu. Po raz pierwszy coś takiego mi się zdarzyło. Czekam na przyjazd pogotowia technicznego. Myślę, że po naprawieniu awarii pojadę w dalszą trasę - powiedział kierowca autobusu o numerze bocznym 1131.

Pracownicy pogotowia technicznego przyjechali na miejsce dopiero o godz. 12:20. Wymiana uszkodzonej opony nie była jednak łatwa. Do podniesienia, ważącego 10 ton autobusu potrzebny był specjalny podnośnik.

Awarie zdarzają się rzadko. Wymiana opony zajmuje ok. 30-40 minut, zależy od przyczyny awarii. Takie sytuacje zdarzają się w każdym miejscu. Przy podnoszeniu takiego kolosu używamy specjalnego podnośnika i nadmuchiwanych poduszek - wyjaśnia p.Jerzy z pogotowia technicznego MPK.

O godz. 13:00 autobus MAN o numerze 1131 wrócił na trasę i zawiózł pasażerów w kierunku pętli Kacza.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: