Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobus "64" na Kasprzaka dwukrotnie przebił oponę {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobus "64" na Kasprzaka dwukrotnie przebił oponę {WIDEO}
19-02-2012 00:35   Janusz Ludwiczak
Pecha miał kierowca i pasażerowie autobusu linii nr 64. Na przystanku "Sczanieckiej" doszło do przebicia opony. Na miejsce przyjechało pogotowie techniczne MPK. Jego pracownicy, by podnieść ważący 10 ton pojazd i wymienić zniszczoną oponę musieli użyć specjalnego podnośnika. Cała operacja trwała 40 minut, a autobus na trasę wrócił dopiero po ponad 2 godzinach.

Podwójną "gumę" złapał kierowca autobusu linii nr 64 na przystanku "Sczanieckiej" w sobotę o godz. 10:50. Pasażerowie, którzy chcieli dojechać w kierunku os. Kopernika musieli opuścić pojazd i poczekać na kolejny autobus linii nr 64.

W tym czasie kierowca oczekiwał na przyjazd pogotowia technicznego MPK.

Jak widać poszła opona autobusu. Po raz pierwszy coś takiego mi się zdarzyło. Czekam na przyjazd pogotowia technicznego. Myślę, że po naprawieniu awarii pojadę w dalszą trasę - powiedział kierowca autobusu o numerze bocznym 1131.

Pracownicy pogotowia technicznego przyjechali na miejsce dopiero o godz. 12:20. Wymiana uszkodzonej opony nie była jednak łatwa. Do podniesienia, ważącego 10 ton autobusu potrzebny był specjalny podnośnik.

Awarie zdarzają się rzadko. Wymiana opony zajmuje ok. 30-40 minut, zależy od przyczyny awarii. Takie sytuacje zdarzają się w każdym miejscu. Przy podnoszeniu takiego kolosu używamy specjalnego podnośnika i nadmuchiwanych poduszek - wyjaśnia p.Jerzy z pogotowia technicznego MPK.

O godz. 13:00 autobus MAN o numerze 1131 wrócił na trasę i zawiózł pasażerów w kierunku pętli Kacza.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: