Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po rocznej przerwie ukazały się "Wieści Łazarskie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po rocznej przerwie ukazały się "Wieści Łazarskie"
24-12-2011 14:39   Janusz Ludwiczak
Po rocznej przerwie ukazał się wreszcie nowy numer "Wieści Łazarskich". W najnowszym biuletynie informacyjnym Rady Osiedla Święty Łazarz możemy przeczytać o 15-leciu łazarskiego samorządu pomocniczego, zmianach w Parku Wilsona i Kasprowicza, inwestycjach czy pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Jest także artykuł o Ireneuszu Wierzejewskim - dyrektorze i naczelnym lekarzu w powstającym Poznańskim Zakładzie Ortopedycznym im. Gąsiorowskich na Łazarzu.

Po siedmiu miesiącach działalności nowej Rady Osiedla Św. Łazarz ukazał się najnowszy numer "Wieści Łazarskich".

Chcemy się na nowo przywitać z czytelnikami, ponieważ po rocznej przerwie Rada Osiedla Św. Łazarz nowej kadencji zdecydowała się na wznowienie tej gazety. Chcemy przypomnieć mieszkańcom o inicjatywach naszej Rady Osiedla, które miały miejsce od początku roku. Piszemy o inwestycjach, nie zabraknie też artykułów nie związanych z radą. Polecam artykuł o wspomnieniach z Łazarza napisany przez pana Adama Kaczmarka - mówi Tomasz Brojewski, Radny Osiedla Św. Łazarz, redaktor naczelny "Wieści Łazarskich".

"Wieści Łazarskie" mają ukazywać się trzy razy w roku - przed Wielkanocą, po wakacjach i na Boże Narodzenie w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy. Każdy numer ma mieć przynajmniej osiem stron.

W przyszłym roku ogłoszony zostanie przetarg na realizacji gazetek osiedlowych na terenie całego miasta planujemy wydać trzy numery w roku w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy.
W związku, że w wyniku reformy jednostek pomocniczych, gdzie połączyły się dwie Rady Osiedli: Targowe i Św. Łazarza "Nasze Osiedle Targowe" nie będzie się już ukazywać. Wszystkie informacje zawarte w "Wieściach Łazarskich" dotyczą także Rejonu Osiedle Targowe
- wyjaśnia radny Tomasz Brojewski, redaktor naczelny "Wieści Łazarskich".

Liczymy na to, że mieszkańcy w sposób aktywny włączą się wydanie gazety. Liczymy na opinie, komentarze, które chcielibyśmy docelowo również zamieszczać w gazecie, a także ciekawe tematy, które wymagają szerszej debaty publicznej - dodaje Tomasz Brojewski.

W najnowszym biuletynie informacyjnym Rady Osiedla Święty Łazarz możemy przeczytać o 15-leciu łazarskiego samorządu pomocniczego, zmianach w Parku Wilsona i Kasprowicza, inwestycjach czy pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Jest także artykuł o Ireneuszu Wierzejewskim - dyrektorze i naczelnym lekarzu w powstającym Poznańskim Zakładzie Ortopedycznym im. Gąsiorowskich na Łazarzu.

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Biuletyn osiedlowy.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: