Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzcy policjanci otrzymali nowe radiowozy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzcy policjanci otrzymali nowe radiowozy
10-12-2011 00:37   Janusz Ludwiczak
Komisariat Policji Poznań-Grunwald otrzymał dwa nowe radiowozy, które zostały zakupione ze środków Urzędu Miasta Poznania i przy dofinansowaniu m.in. Rady Osiedla Św. Łazarz.

W piątek, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji przy ul. Szylinga w obecności Hieronima Więckiewicza - przedstawiciela Prezydenta Miasta Poznania, Krzysztofa Skrzypinskiego - Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Poznania, Elżbiety Motak - kierownik Wydziału Wspierania Jednostek Pomocniczych Poznań-Grunwald, przewodniczących grunwaldzkich rad osiedli oraz podinsp. Romana Kustera - p.o. I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu i mł. insp. Przemysława Marciniaka - Komendanta Komisariatu Policji Poznań-Grunwald przekazane zostały dwa radiowozy: Kia Ceed iHyunday i30.

Radiowozy zostały zakupione z budżetu miasta oraz ze środków grunwaldzkich samorządów pomocniczych. Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała na to zadanie w sumie 14,5 tys. zł (5,5 tys. zł w tym roku, a kolejne 9 tys. zł z przyszłorocznego budżetu). Inne grunwaldzkie samorządy (Rady Osiedli: Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Junikowo, Kwiatowo, Ławica i Stary Grunwald) przeznaczyły na zakup radiowozu podobne fundusze.


Komentarze (3)

11-12-2011 19:18:46
Realista
Finansowanie radiowozów przez Radę Osiedla to jedna z najgłupszych decyzji jaką mogła Rada podjąć. Policja pieniędzy ma niemało, a marnują wszystko na zupełnie niepotrzebne rzeczy. Pomijam już fakt, że większe zagrożenie czuje ze strony policji niż jakiś łobuzów.
10-12-2011 20:47:19
kiwi
mam nadzieje, ze zakupione radiowozy nie beda pojawiac sie na lazarzu raz na kwartal.
10-12-2011 13:55:05
wolf
Miejmy nadzieję, że nie będą się psuły i że wydane pieniądze Rady Osiedla będą skutkować dodatkowymi patrolami na terenie Łazarza.
Aktualności
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: