Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Kolejowa 27" na ukończeniu. Sprzedano prawie połowę mieszkań - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Kolejowa 27" na ukończeniu. Sprzedano prawie połowę mieszkań
18-11-2011 01:05   Janusz Ludwiczak
Dobiega końca budowa 9-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego przy zbiegu ulic Kolejowej i Potockiej.

Pod koniec sierpnia zeszłego roku firma Wechta rozpoczęła budowę dziewięciokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego, który teraz jest już na ukończeniu.

W obiekcie będzie mieścić się w sumie 240 lokali o powierzchni od 30 do 68,6 metrów kwadratowych.

Do tej pory sprzedanych zostało 90 z 240 lokali. Przyszli lokatorzy "Kolejowej 27" mają do wyboru 150 mieszkań jedno, dwu i trzypokojowych.

Zakończenie inwestycji planowane na początku przyszłego roku.


Komentarze (3)

22-11-2011 13:37:43
Mieszkaniec Kolejowej
O tym, że to najbardziej smutna ulica w Poznaniu wiedza wszyscy, szczególnie mieszkańcy tej ulicy nie wiedzą a raczej nie chcą tego wiedzieć, ani widzieć ci, którzy maja wpływ na zmianę tej sytuacji czyli urzędnicy Ratusza oraz państwo radni. Wolą tą ulicę omijać ostrym łukiem. Swoje "spacery" po dzielnicy w ramach których mieli oceniać stan Łazarskich ulic, zakończyli, bo aura nie jest już zbyt sprzyjająca. Ja mam nadzieję, że chodnik totalnie zdewastowany przez budujących blok zostanie przez nich naprawiony, a ewentualne minimalne środki finansowe zostaną przeznaczone na pozostała część ulicy. Bardzo ciekawe kiedy do nowych nabywców tych mieszkań dotrze jaki hałas panuje na Kolejowej dzięki tej pięknej zabytkowej kostce brukowej.
21-11-2011 23:14:20
lilid
To prawda, obecna ul. Kolejowa to smutny obraz, chociaż pewnie nie musiałoby tak być. Może inwestycja z tego dalekiego końca, będzie światełkiem w tunelu, może chociaż kawałek chodnika będzie wyremonowany...
21-11-2011 16:40:27
Maru
Kolejowa to super miejsce aby wydać 400 tyś za mieszkanie. Bardziej smutnej ulicy chyba nie ma w Poznaniu. Ciekawe czy znowu Wechta będzie miała problem z odbiorem budynku przez dozór budowlany czy straż?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: