Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Reymonta w niecały rok powstał nowy budynek mieszkalny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Reymonta w niecały rok powstał nowy budynek mieszkalny
25-09-2011 01:19   Janusz Ludwiczak
Pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy "City Corner" w niespełna rok wybudował Avelier. Obiekt powstał na działce o powierzchni 725 m kw. przy zbiegu ulicy Reymonta i Hetmańskiej.

Budowa "City Corner" rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Budynek powstał na działce o powierzchni 725 m kw. przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Reymonta.

W pięciokondygnacyjnym budynku powstało w sumie szesnaście mieszkań o powierzchni od 42 do 75 m kw. Na parterze znajdować będzie się lokal handlowo-usługowy, który zajmie 65 m kw. powierzchni. Do dyspozycji przyszłym lokatorów "City Cornera" będą windy i hala garażowa na 12 samochodów.

Połowa z 16 mieszkań znalazła już przyszłych lokatorów. Pozostałe osiem lokali czeka jeszcze na przyszłych mieszkańców. Ceny wolnych mieszkań wahają się od 4 999 do 5,4 tys. zł.

Koncepcja budynku powstała w Pracowni Architektonicznej "Paweł Handuschuh".


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat
- akcja twórcza z książką "Najlepsza zupa na świecie" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom

21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Polska" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18:30
Łazarz
18. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

22

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zdobycze technologiczne w epoce koronawirusa"-wykład geriatry, prof.dr hab. n. med. Katarzyny Wieczorowskiej - Tobis. Wykład w ramach projektu "Precz z depresją"współfinansowanego z budżetu Miasta Po

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: