Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zniknęły budki przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zniknęły budki przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej
10-01-2024 09:08   Janusz Ludwiczak
Pod koniec zeszłego roku usunięty został kiosk oraz pawilon, w którym sprzedawane były pieczywo i wyroby cukiernicze. Okazuje się że właściciele budek nie posiadali pozwolenia.

Tuż po świętach usunięty został kiosk i pawilon handlowy, który od kilku lat znajdowały się przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej.

– Ponieważ właściciele kiosków nie posiadali aktualnych dokumentów z Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta Poznania potwierdzających legalność ich posadowienia nie mogli otrzymać od Zarządu Dróg Miejskich zgody na zajęcie pasa drogowego na kolejny okres i dlatego musieli usunąć obiekty – wyjaśnia nam Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Jak już wiadomo spółka Ruch zdecydowała o zlikwidowaniu wszystkich kiosków w mieście. Natomiast cukiernia, która posiadała swój pawilon chce postawić w tym miejscu nowy.

– Nasz pawilon został usunięty, gdyż nie otrzymaliśmy pozwolenia od miasta. Czynimy starania, aby w tym miejscu pojawił się nowy pawilon. Czekamy na pozwolenia. Chcielibyśmy pozostawić nasz punkt w tej lokalizacji – powiedziała w rozmowie z portalem Lazarz.pl Eliza Jończyk z firmy Piekarnia-Cukiernia Liczbańscy.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: