Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Szkoła do hymnu" – przedszkolaki i uczniowie szkół zaśpiewali dla Niepodległej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Szkoła do hymnu" – przedszkolaki i uczniowie szkół zaśpiewali dla Niepodległej
13-11-2023 15:38   Janusz Ludwiczak
Blisko 3 mln uczniów z ponad 20 tys. szkół w Polsce w piątek, punktualnie o godz. 11:11 wspólnie zaśpiewało cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu". Do akcji przyłączyły się również maluchu z łazarskich przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych. Dzieci przygotowały również specjalny program artystyczny z okazji Święta Niepodległości.

Akcja "Szkoła do hymnu" odbyła się we wszystkich łazarskich placówkach oświatowych.

W sumie "Mazurka Dąbrowskiego" w piątek, 10 listopada o godz. 11:11 zaśpiewało 3 882 403 uczniów oraz 581 574 nauczycieli z blisko 20 tysięcy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Akcja "Szkoła do hymnu" jest organizowana od 2018 roku.

Z okazji Święta Niepodległości odbyły się też uroczyste apele. Przedszkolaki przygotowały przedstawienia, zaś w Szkole Podstawowej nr 33 uczniowie wzięli udział w lekcjach patriotycznych i przygotowali prezentacje multimedialne. W SP69 przygotowano animacje przygotowane przez Instytut Pamięci Narodowej pt. "Gra o Niepodległość, Niezwyciężeni. Czas próby i Niezwyciężeni". Z kolei w SP77 zorganizowano teleturniej sprawdzający wiedzę związaną z Polską i Poznaniem.


R E K L A M A

Komentarze (1)

13-11-2023 21:01:24
Joanna
Bardzo ciekawy pomysł.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: