Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie "90" obchodzili Święto Niepodległości na sportowo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczniowie "90" obchodzili Święto Niepodległości na sportowo
15-11-2022 04:12   Janusz Ludwiczak
Bieg z biało-czerwoną flagą, tor przeszkód czy przenoszenie wiadomości – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 90 przy Chociszewskiego Święto Niepodległości obchodzili na sportowo.

W ubiegły poniedziałek, 7 listopada uczniowie klas 1, 2 i 3 wzięli udział w sportowej imprezie z okazji Święta Niepodległości.

– W sali gimnastycznej uczniowie najpierw słuchali o trudach żołnierskiej walki, potem realizowali kolejne stacje zadaniowe: tor przeszkód, aprowizację wojskową, przeprawę przez rzekę, przenoszenie wiadomości, bitwę na papierowe kule i bieg z flagą – informuje Szkoła Podstawowa nr 90 przy ul. Chociszewskiego.

Z kolei w przede dniu Święta Nieodległości punktualnie o godz. 11:11 uczniowie "dziewięćdziesiątki" podobnie jak dzieci i młodzież w innych szkołach odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego", piosenki legionowe oraz współczesną piosenkę "Co to jest Niepodległość".

Na zakończenie uczniowie z chorągiewkami w rękach wyszli na boisko i odbył się wielki "bieg z flagą".


Fot: SP90

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: