Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Obrzydliwa oranżada. Nie chciało się ugotować kompotu?" – pisarz Jacek Piekara o wigilii na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Obrzydliwa oranżada. Nie chciało się ugotować kompotu?" – pisarz Jacek Piekara o wigilii na Targach
28-12-2019 23:21   Janusz Ludwiczak
"Ohyda jednorazowego plastiku (goście nie zasługiwali na normalne naczynia?), obrzydliwa oranżada (nie chciało się ugotować kompotu?) i zestaw jak w tanich liniach. Raz w roku tak bogate miasto mogło pokazać większą klasę" – napisał pisarz Jacek Piekara o wigilii dla osób potrzebujących, którą zorganizowano we wtorek na MTP.

We wtorek już po raz dziesiąty na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się wigilia dla osób potrzebujących, samotnych i bezdomnych. Na stołach pojawiło się 400 kg karpia, pół tony ziemniaków i kapusty z grzybami oraz prawie pół tysiąca litrów barszczu, a wspólny posiłek zjadło ok. 1,4 tys. osób. W tym roku w organizację wydarzenia zaangażowali się amerykańscy żołnierze. Więcej o tym w artykule: 400 kg karpia, ponad 1,4 tys. gości i amerykańscy żołnierze – wigilia dla potrzebujących na Targach.

Organizację spotkania skrytykował Jacek Piekara, pisarz fantazy i redaktor czasopism o grach komputerowych.

"Ohyda jednorazowego plastiku (goście nie zasługiwali na normalne naczynia?), obrzydliwa oranżada (nie chciało się ugotować kompotu?) i zestaw jak w tanich liniach. Raz w roku tak bogate miasto mogło pokazać większą klasę" – skomentował Jacek Piekara.

– To zdjęcie wigilii dla bezdomnych i ubogich organizowane na MTP w Poznaniu. Głównym organizatorem jest Caritas Poznań – odpisał ks. Tomasz Brussy, duchowny z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie.


R E K L A M A

Komentarze (3)

31-12-2019 14:13:59
eka z małeki
-niektórzy narzekający nawet tak u siebie nie mają!!!Moje gratulacje i podziękowania dla ORGANIZATORÓW!!!I DO SIEEEEEEEEEGO ROKU!!! eka
28-12-2019 23:52:57
REDAKCJA
@Zle: Zachęcam do napisania chociaż jednego artykułu, ciekawe czym Pan/i się wykaże. Pozdrawiam.
28-12-2019 23:40:43
Zle
Wow, co za temat. Ktoś coś napisał na fb a ktoś coś odpisał
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: