Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pod Bałtykiem i Sheratonem stanęły "ToTeMy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pod Bałtykiem i Sheratonem stanęły "ToTeMy"
27-05-2019 14:04   Janusz Ludwiczak
Mają ponad 8 metrów, są kolorowe i kanciaste. Filary budynku hotelu Sheraton i biurowca Bałtyk ozdobiły "ToTeMy". Instalacja artystyczna ma zwrócić uwagę na zmiany klimatu i negatywnej działalności człowieka na środowisko.

Rzeźby składające się na instalacje zostały ręcznie namalowane przez Alicję Białą, artystkę wizualną, graficzną i projektantkę, która ukończyła uczelnię artystyczną w Kopenhadze, a obecnie studiuje w The Royal College of Art w Londynie. Jej prace były wystawiane i publikowane m.in. w Danii, Polsce, Chinach i Australii, a murale znajdują się w Polsce, Portugalii, USA, Meksyku czy Niemczech.

Totemy tworzą trójwymiarowy obraz o powierzchni blisko 400 metrów kwadratowych. Poszczególne kolory i wzory odzwierciedlają wyniki badań i statystyk dotyczących stanu środowiska.

Każdy z sześciu totemów dotyczą innego zagadnienia do smogu po wpływu plastiku na środowisko czy wycinanie lasów. Więcej informacji o wystawie na stronie www.totemy.org.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: