Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent boksował się w hali przy Reymonta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent boksował się w hali przy Reymonta
04-03-2019 13:23   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Prawie półtorej godziny trwał trening prezydenta Jacka Jaśkowiaka z Grzegorzem Smykallą, który wygrał licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując 5,3 tys. zł.

– Bardzo się cieszę, że ktoś aż tyle pieniędzy przeznaczył na ten trening. Ponad 5 tysięcy złotych poszło na tak szczytny cel, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Chcemy pokazać czym jest boks, jak wyglądają te treningi. To ma być przyjemność. Może zachęcimy kolejną osobę do tej dyscypliny. Jestem gotów dać się trochę pobić albo przynajmniej poćwiczyć uniki – mówił przed treningiem Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Zwycięzcą licytacji, która zakończyła się 31 stycznia, został 28-letni Grzegorz Smykalla.

– Jestem tragicznym bokserem. Trenuje brazylijskie jiu jitsu, które nie jest sportem uderzanym tylko chwytanym. Jesteśmy tu jednak tylko treningowo i po to, żeby sfinalizować aukcję na rzecz WOŚP – wyjaśniał Grzegorz Smykalla.

Trening odbył się w Bagdasarian Boxing Club pod czujnym okiem trenera Mchitara Bagdasariana. Przez prawie półtorej godziny instruował on jak trzeba ustawiać nogi, jaką pozycję przyjmować przy wyprowadzaniu ciosów, ale także jak się bronić i przyjmować ciosy.

– Jestem chętny i gotowy na wszelkie akcje charytatywne. Brałem już udział w wyścigach kolarskich, walkach z Saletą i Michalczewskim. Zawsze jak mogę coś zrobić dla innych, to jestem otwarty na tego typu propozycje – zapewnił prezydent Poznania.

Łącznie z kwotą uzyskaną z licytacji treningu bokserskiego na konto Orkiestry trafiło 20 tys. zł. Wśród podarowanych przez Jacka Jaśkowiaka przedmiotów były m.in. gra Monopoly Poznań i pamiątkowy medal z poznańskiego Biegu Niepodległości - zostały wylicytowane za 4 tysiące złotych każdy. Dwie tablice ulicy por. Janiny Lewandowskiej, która na kilka miesięcy zastąpiła 23 Lutego, poszły za 3 tys. zł. Na licytację wystawione również były okolicznościowe złote karty Peka, książka - wywiad rzeka z Jackiem Jaśkowiakiem, kalendarz Trzech Religii oraz koszulki "Wolne Miasto Poznań.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: