Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Odchodzi rzeczniczka prezydenta Poznania i urzędu miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Odchodzi rzeczniczka prezydenta Poznania i urzędu miasta
19-02-2019 15:44   Janusz Ludwiczak
Hanna Surma nie jest już rzecznikiem Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta.

Hanna Surma była rzecznikiem prezydenta Jacka Jaśkowiaka i Urzędu Miasta Poznania od sierpnia 2015 roku. Wcześniej była rzecznikiem Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Jest absolwentką filologii angielskiej na UAM oraz studiów podyplomowych z zakresu PR na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

– Zawodowo nadal będę związana z Miastem, gdyż obejmuję stanowisko pełnomocnika zarządu ds. marketingu i realizacji umowy z Z.M. GOAP w REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o. – poinformowała w ostatnim mailu do dziennikarzy Hanna Surma, były rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta.

Obowiązki Hanny Surmie przejmie teraz Joanna Żabierek, która do tej pory pracowała w Biurze Prasowym poznańskiego magistratu, wcześniej była prezenterką Glos.TV, telewizji internetowej "Głosu Wielkopolskiego".

To nie jedyne zmiany na stanowiskach w mieście. W poniedziałek odwołany został Jaromir Weigel, dotychczasowy prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich, który w sierpniu zastąpił zmarłego szefa PIM-u Pawła Śledziejowskiego. Rada nadzorcza spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie podjęła decyzję o powołaniu na stanowisko prezesa zarządu Justynę Litka.

Poznańskie Inwestycje Miejskie to miejska spółka, która realizuje przedsięwzięcia w mieście powyżej 1 miliona złotych, wśród których były m.in. przebudowa letniej pływalni w Parku Kasprowicza czy rewitalizacja Placu Nowakowskiego.

Justyna Litka jest z wykształcenia jest ekonomistką, ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, a także prawo gospodarcze na prywatnej uczelni. Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania strategicznego i reorganizacji przedsiębiorstw zdobywała współpracując z DGA S.A. oraz na stanowiskach wiceprezesa, prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego różnych podmiotów gospodarczych. Od roku 2009 zatrudniona jest w Biurze Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Poznania – najpierw była głównym specjalistą ds. projektów, a od siedmiu lat jest zastępcą dyrektora.


Komentarze (2)

20-02-2019 14:56:26
poznanianka
karuzela stanowisk. Każdy zacznie od początku. Mamy więc wszystkie sprawy ciągnące się latami.
20-02-2019 10:13:18
pyra
.....pani Surma obejmie stanowisko pelnomocnika zarzadu d/s........i realizacji umowy z Z.M. GOAP w REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o. Moze pani Surma spowoduje aby Remondis wywiazywal sie z umowy bo jak stalo sie od tego roku Remondis ma w nosie wyworzenie plastiku i szkla a makulatura jest wywozona z opoznieniem /na monity telefoniczne/, smieci mieszane pomalu wracaja do harmonogramu. A moze to nie chodzi o umowe o wywozenie smieci ? Nikt tego nie wie, zwlaszcza my mieszkancy ! Prosilabym o wyjasnienie co pani Surma bedzie robic konkretnie. Juz mam dosc tych sztucznych stanowisk, chce znac zakres pracy osob powolywanych na stanowiska w naszym miescie. Biurokracja fatalna, utrzymanie tych ludzi kolosalnie kosztowne dlatego nie ma na konkretne rozwiazanie problemow w naszym miescie, jak oczyszczenie naszego miasta ze smieci i brudu !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: