Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Poznania zagrała w Parku Wilsona muzykę swingową i filmową {►WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Poznania zagrała w Parku Wilsona muzykę swingową i filmową {►WIDEO}
28-05-2018 06:07   Janusz Ludwiczak
Znane przeboje z filmów i musicali oraz muzyka swingowa zabrzmiała w niedzielne popołudnie podczas Koncertu Galowego w Parku Wilsona. Na deskach muszli koncertowej wystąpiła Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta Poznania przy MPK wraz ze śpiewakiem operowym Karolem Bochańskim oraz tańczącymi mażoretkami.

Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta Poznania przy MPK pod dyr. Jarosława Goerlicha zaprezentowała znane przeboje muzyki swingowej, filmowej i musicalowej. Orkiestrze towarzyszył śpiew w wykonaniu Karola Bochańskiego, solisty poznańskiej Opery. W muszli koncertowej zatańczyły również mażoretki. Koncert poprowadził Zdzisław Gochal, aktor Teatru Nowego.

Jest też dobra wiadomość dla sympatyków orkiestr dętych. Po wieloletniej przerwie wracają letnie koncerty w niedzielne popołudnia w Parku Wilsona. 1 lipca o godz. 16:00 w muszli koncertowej odbędzie się kolejny koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Miasta Poznania przy MPK. Tydzień później, w niedzielę 8 lipca również o godz. 16:00 wystąpi Orkiestra Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Lwówku. Z kolei 15 lipca o 16 będzie można posłuchać melodii granych przez Orkiestrę Dętą Chludowo.

Koncert Galowy w Parku Wilsona z okazji 29. Dni Łazarza transmitowaliśmy specjalnie dla Państwa na żywo. Poniżej relacja wideo:


Komentarze (1)

28-05-2018 21:42:04
gustaw
tancerki w białych szatach pierwsza klasa ! ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: