Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 69 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 69
19-04-2018 07:35   Janusz Ludwiczak
Kończy się kadencja Ewy Baranowskiej, obecnej dyrektor Zespołu Szkół nr 8, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 69, Gimnazjum 53 oraz Przedszkole nr 90. Prezydent Poznania ogłosił konkurs na nowego szefa tej placówki.

Do konkursu na dyrektora Zespołu Szkół nr 8 przy ul. Jarochowskiego 62 (Szkoły Podstawowej nr 69, Gimnazjum nr 53 i Przedszkola nr 90) może przystąpić osoba, która ma wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny, oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce, bądź posiada wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy licencjat, inżynier lub równorzędny oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej szkole podstawowej, a także ukończyła studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli.

Kandydat na to stanowisko powinien również posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, a także posiada co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku albo w przypadku nauczyciela akademickiego - pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w szkole wyższej, spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym, ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych. Ponadto wymagany jest status nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego.

Zainteresowani kandydaci mogą składać swoje oferty w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 8" w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Poznania, ul. Libelta 16/20, pokój nr 212, 213 – II piętro najpóźniej do 16 maja.


Komentarze (3)

21-04-2018 13:32:00
Dyrektor Łazarski
toms: po pierwsze - nie jesteśmy na "ty", a po drugie nie podejmę polemiki z kimś, kto nie zna przepisów prawa dot. oświaty. I tyle w tym temacie.
20-04-2018 22:00:23
toms
A gdzie masz napisane w tym roku?
20-04-2018 21:53:18
Dyrektor Łazarski
Nie jest prawdą, że Pani Ewie Baranowskiej Dyrektor Zespołu Szkół nr 8 kończy się kadencja w tym roku. Kadencja Pani Dyrektor kończy się w roku 2020.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

sie

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Zwiedzanie Muzeum Komunikacji
w godz. 15:00-18:00, wstęp wolny
► więcej szczegołów

23

sie

19:00
Kino w bramie ul. Matejki 46
"LEGO® Batman" - projekcja filmu w bramie kamienicy przy ul. Matejki 46

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
„La La Land” - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

24

sie

do 25-08-2018
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
godz. 8:00-13:00

25

sie

do 26-05-2018
Park Wilsona
VI Dni Twierdzy Poznań
- zwiedzanie schronu przeciwlotniczego pod Parkiem Wilsona oraz schronu w gmachu Radia Poznań (Merkury)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: