Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 69 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 69
19-04-2018 07:35   Janusz Ludwiczak
Kończy się kadencja Ewy Baranowskiej, obecnej dyrektor Zespołu Szkół nr 8, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 69, Gimnazjum 53 oraz Przedszkole nr 90. Prezydent Poznania ogłosił konkurs na nowego szefa tej placówki.

Do konkursu na dyrektora Zespołu Szkół nr 8 przy ul. Jarochowskiego 62 (Szkoły Podstawowej nr 69, Gimnazjum nr 53 i Przedszkola nr 90) może przystąpić osoba, która ma wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny, oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce, bądź posiada wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy licencjat, inżynier lub równorzędny oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej szkole podstawowej, a także ukończyła studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli.

Kandydat na to stanowisko powinien również posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, a także posiada co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku albo w przypadku nauczyciela akademickiego - pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w szkole wyższej, spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym, ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych. Ponadto wymagany jest status nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego.

Zainteresowani kandydaci mogą składać swoje oferty w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 8" w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Poznania, ul. Libelta 16/20, pokój nr 212, 213 – II piętro najpóźniej do 16 maja.


Komentarze (3)

21-04-2018 13:32:00
Dyrektor Łazarski
toms: po pierwsze - nie jesteśmy na "ty", a po drugie nie podejmę polemiki z kimś, kto nie zna przepisów prawa dot. oświaty. I tyle w tym temacie.
20-04-2018 22:00:23
toms
A gdzie masz napisane w tym roku?
20-04-2018 21:53:18
Dyrektor Łazarski
Nie jest prawdą, że Pani Ewie Baranowskiej Dyrektor Zespołu Szkół nr 8 kończy się kadencja w tym roku. Kadencja Pani Dyrektor kończy się w roku 2020.
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: