Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Super maszyny i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Super maszyny i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
05-04-2018 21:37   Janusz Ludwiczak
Ponad tysiąc nowych modeli samochodów, w tym elektryczne i hybrydowe, a także najnowsze motocykle, ciężarówki i kampery można oglądać na targach motoryzacyjnych "Motor-Show", które do niedzieli odbywać będą się na MTP.

Targi "Motor Show" zostały podzielone na cztery salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, kamperowy i ciężarowy.

Wystawcy przygotowali ponad 60 polskich premier samochodowych. Prezentowane są również auta hybrydowe czy elektryczne, w tym słynna Tesla.

Targi motoryzacyjne "Motor Show" można oglądać do niedzieli w godz. od 10:00 do 18:00 (w piątek do 20). Bilety wstępu kosztują 25 złotych (w sobotę 30 zł).

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na targi "Motor Show".
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl oraz uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Państwu mamy przekazać zaproszenie na "Motor Show".
Na Państwa zgłoszenia czekamy do jutra, tj. do piątku, 6 kwietnia 2018 do godz. 7:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 5 podwójnych zaproszeń na targi "Motor Show", które będzie można wykorzystać w piątek, sobotę lub niedzielę.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja 06.04.2018 godz. 07:21: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko 5 zaproszeń. Tym razem wejściówki otrzymują osoby, które najbardziej przekonały nas do wręczenia zaproszenia. Bilety na Motor Show otrzymują:
• Barbara Grześkowiak
• Martyna Mendyk
• Katarzyna Ł. [nazwisko na prośbę Czytelniczki do wiadomości redakcji]
• Sandra Wiśniewska
• Karol Wojciechowski

A oto najciekawsze uzasadnienia:
• Dlaczego ja? Bo na targi wybiera się mòj mężczyzna - sam, bez kontroli, w tłum hostess. Musi mieć przyzwoitkę!
• Szybkie i piękne samochody są moim zamiłowaniem a jest to bardzo rzadko spotykane "zjawisko" w przypadku kobiet. Myślę, że z racji tego jestem właśnie wyjątkowym przypadkiem, który zasłużył na darmową wejściówkę na targi Motor Show! :D
• Jak zwykle ostatnio Targi Motor Show wypadają akurat w moje urodzinki które mam 7 kwietnia.. Spędzić urodziny na targach to bylaby sama przyjemność, zabrać ze soba męża a niech nacieszy oko i popatrzy na te cuda ktore tam są. W zeszlym roku tak też spedzilismy urodziny moje i bylo super by to powtórzyć. A ze samochody lubimy to chetnie na nie sobie popatrzmy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.


Komentarze (2)

06-04-2018 22:16:30
Amicus
ŻĄDAMY, aby przenieść Targi za miasto! Wyniosą się i auta i ludzie. Obsadzi się drzewami i będzie sielsko, jak na wsi...
06-04-2018 16:00:42
Andzej
ŻĄDAMY Głogowskiej 1 pasmowej! Kiedy wreszcie te samochody spod Targów się wyniosą??
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: