Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na skwerze przy Małeckiego wspólnie ubierano choinkę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na skwerze przy Małeckiego wspólnie ubierano choinkę
21-12-2017 20:57   Janusz Ludwiczak
Już po raz drugi Stowarzyszenie Wirtualny Łazarz zaprosiło mieszkańców do wspólnego wykonywania świątecznych ozdób i ubierania choinki, która pojawiła się na skwerze przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej.

W środę Stowarzyszenie Wirtualny Łazarz zorganizowało akcję "Świąteczny Łazarz".

Spotkaliśmy się, aby wspólnie wykonać ozdoby świąteczne. Z czasów dzieciństwa pamiętamy jak robiliśmy łańcuchy na choinkę, bombki oraz inne cuda, które później zdobiły choinki w naszych domach – mówi Roman Modrzyński, organizator wydarzenia.

Najpierw w Inkubatorze Kultury Pireus powstawały ozdoby świąteczne, w tym własnoręcznie wykonane łańcuchy choinkowe. Uczestnicy warsztatów dekorowali również bombki. Wszystkie elementy zostały powieszone na choince, która pojawiła się na skwerze przy ul. Małeckiego.

Po raz drugi choinka zagościła na skwerze przy ul. Małeckiego. W naszym spotkaniu wraz z mieszkańcami wzięli udział uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej Przyjaciele podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy, uczniowie niepublicznej szkoły Otwarte Drzwi. Takie wspólne działania osób niepełnosprawnych oraz zdrowych są doskonałą formą integracji. Wszystkim mieszkańcom Łazarza życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku – dodaje Roman Modrzyński ze Stowarzyszenia Wirtualny Łazarz.


R E K L A M A

Komentarze (4)

23-12-2017 18:44:04
RAZEM
I obyło się bez promocji przedstawicieli mniejszych partii politycznych - wow, brawo wreszcie coś bez poddtekstów!
22-12-2017 16:19:25
eka z małeki
-no i co że trochę będzie !!! To już pajace??? i tak jest spokojnie-Zobaczcie jak to wygląda gdzie indziej.Ja tam niedaleko mieszkam i dużo poza miasteczkiem naprawdę widziałem!!!Dajcie MOJE WY KOCHANE sobie trochę luzuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!! eka
22-12-2017 15:19:50
Bazyli
Nie wiem doprawdy, czemu tak bardzo ten skwerek tak bardzo jest ważny że o ubieraniu choinki trzeba pisać. Stowarzyszenie nie ma bardziej wartościowych inicjatyw? Jubel sylwestrowy? Najpierw musi zawsze stać się u nas coś złego, by przejrzano na oczy i skończono z tym!
22-12-2017 06:55:24
Negatyw
Ciekawe, czy w tym roku znów pajace zrobią jubel...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

30

wrz

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Uwertury i Suity
wstęp wolny

01

paź

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Bianco e nero
wstęp wolny

02

paź

do 04-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów
Jesienny Targ Ogrodniczy (02-03.10.)

20:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal Händlowski - Händel 2021
- Da Camera
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: