Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Chaos na dworcu: opóźnione i odwołane pociągi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Chaos na dworcu: opóźnione i odwołane pociągi
12-12-2016 13:48   Janusz Ludwiczak
Cześć pociągów nie przyjechała w ogóle na dworzec Poznań Główny, sporo ma kilkudziesięciominutowe opóźnienia – wszystko z powodu testów związanych z montażem nowych urządzeń systemu sterowania ruchem.

Pociągi z Gniezna, Wągrowca i Wrześni dojechały jedynie do stacji Poznań Wschód. Koleje Wielkopolskie odwołały z kolei pociągi na trasie Poznań Główny - Września o godz. 10:45, 14:00 i 19:50 oraz w kierunku przeciwnym o godz. 13:30, 15:11 i 21:30 (odjazdy z Wrześni). Odwołane zostały również pociągi do Murowanej Gośliny o godz. 14:52 i do Wągrowca - o godz. 9:59. Niektóre pociągi mają spore opóźnienia. I tak pociąg "Chełmoński" z Przemyśla do Szczecina jest opóźniony o 146 minut.

Powodem takiej sytuacji są przedłużające się testy urządzeń systemu sterowania ruchem. Utrudnienia mają potrwać do wieczora.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: