Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażacy pokonali policjantów, strażników miejskich i pracowników MPK {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażacy pokonali policjantów, strażników miejskich i pracowników MPK {GALERIA ZDJĘĆ}
07-06-2016 15:06   Janusz Ludwiczak
Na co dzień gaszą pożary, pilnują porządku, dowożą nas do pracy czy szkoły. Tym razem postanowili zamienić mundury na stroje sportowe. Pod hasłem "Za mundurem piłka sznurem" odbył się na Orliku przy Arenie turniej piłkarski, w którym zmierzyli się grunwaldzcy policjanci, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2, funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz pracownicy MPK.

Do tej pory z okazji Dni Łazarza grali ze sobą strażacy z policjantami. Przypomnijmy, że rok temu mundurowi z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald pokonali 5:1 strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2, rewanżując się za przegraną sprzed dwóch lat. Wtedy strażacy pokonali 6:2 policjantów.

W tym roku rozegrano turniej piłkarski "Za mundurem piłka sznurem", w którym wzięli udział policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald, strażacy z Grunwaldzkiej, ale również funkcjonariusze Straży Miejskiej i pracownicy MPK, wśród których byli motorniczowie, kierowcy, a także mechanicy i warsztatowcy.

Mecz rozgrywany był 2x10 minut w sześcioosobowych składach. Zwycięzcą turnieju zostali strażacy, którzy strzelili łącznie 23 bramki.

Królem strzelców został Przemysław Pawlak ze Straży Pożarnej JRG2, który strzelił 6 bramek.

Wyniki turnieju "Za mundurem piłka sznurem" z okazji 27. Dni Łazarza, 6 czerwca 2016:
• Policja - MPK 1:3
• Straż Pożarna - Straż Miejska 10:2
• Policja - Straż Pożarna 1:7
• MPK - Straż Miejska 1:2
• Policja - Straż Miejska 0:2
• MPK - Straż Pożarna 3:6

Klasyfikacja końcowa:
Miejsce I: Straż Pożarna (JRG2) - 9 pkt. (23:6)
Miejsce II: Straż Miejska - 6 pkt. (6:11)
Miejsce III: MPK - 3 pkt. (7:9)
Miejsce IV: Policja (Komisariat Poznań Grunwald) - 0 pkt. (2:12)


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

18:00
II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
XX Koncert Charytatywny - "tak bardzo wierzyMY w nas"
Koncert na rzecz Elżbietańskiego Centrum Pomocy Ubogim

27

mar

14:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Warsztaty z gliny dla osób 50+

29

mar

do 30-03-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal klocków

19:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Pokaz filmu "Błogosławiona: - 80. rocznica śmierci bł. Natalii Tułasiewicz

05

kwi

do 06-04-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Look - targi fryzjerskie
BeautyVision- targi kosmetyczne

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: