Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

.:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
O felietonach
Pewnie część z Państwa zastanawia się, dlaczego w łazarskim portalu internetowym LAZARZ.PL nie ma moich opinii, a są tylko newsy z różnych wydarzeń. Postanowiłem to zmienić. Od 19 kwietnia 2006 r., zamieszczam cykl "FELIETONY - czyli piórem Janusza Ludwiczaka". W dziale tym pojawiać będą się średnio co dwa tygodnie do miesiąca moje opinie na różne tematy. Będę pisać tutaj z tym co się zgadzam i z czym się nie zgadzam, z tym co mi się podoba i mnie bulwersuje, co mnie zaskakuje i zadziwia.
W "felietonach" chciałbym wypowiadać się na każdy temat. Będę zabierać głos, na różne opinie, w których będę z kim lub czymś się zgadzać, lub też będę potępiał. W moich "felietonach" chce wyrazić moją opinię na dany temat. Nie chcę też nikogo urażać. Po prostu chcę przedstawić moją własną opinię, mój własny felieton, który traktować będę poniekąd jako mój blog.

Zapraszam do "Felietonów, czyli piórem, a właściwie klawiaturą Janusza Ludwiczaka".


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: