Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki nauką o ekologii uczciły Dzień Zielonej Energii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki nauką o ekologii uczciły Dzień Zielonej Energii
10-12-2008 22:02   Janusz Ludwiczak
Tuż przed rozpoczęciem Konferencji Klimatycznej o konieczności dbaniu o środowisko dowiedziały się przedszkolaki z ulicy Głogowskiej. W ramach Dni Zielonej Energii przedszkole nr 51 zostało specjalnie udekorowane w barwach Roku Klimatu i Środowiska. Przedszkolaki uczestniczyły też w zajęciach o tematyce ekologicznej oraz z transparentami przeszły w manifeście ekologicznym przez Park Wilsona.

W piątek, 28 listopada, tuż przed rozpoczęciem Konferencji Klimatycznej cztero, pięcio i sześciolatki z Przedszkola nr 51 przy ulicy Głogowskiej 40 uczestniczyły w Dniach Zielonej Energii.

W cyklach zajęć dotyczących przyrody i ekologii przedszkolaki nauczyły się na pamięć piosenek dotyczących planety Ziemia oraz uczestniczyły w warsztatach plastycznych.

W piątek przez Park Wilsona i fragmentem ulicy Głogowskiej, grupa 75 maluchów, bo tyle jest w Przedszkolu nr 51 przeszła w happeningu ekologicznym. Dzieci, podzielone na trzy grupy niosły transparenty - zielony, oznaczający przyrodę i naszą planetę, żółtym - w kolorach słońca oraz niebieskim jak kolor wody.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: