Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radiesteci na festiwal nauki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radiesteci na festiwal nauki
24-10-2008 15:46   Janusz Ludwiczak
Stowarzyszenie Radiestetów w ramach XI Festiwalu Nauki i Sztuki przygotowało 13 wykładów na przeróżne tematy dotyczące sfery ludzkiego ciała. Uczestnicy spotkań dowiedzieli się czy "Matrix" to mit czy rzeczywistość, poznali znaczenie białek roślinnych i zwierzęcych w odżywianiu człowieka oraz terapeutyczne działania piramid.

My, jako Radiesteci im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu już po raz trzeci uczestniczymy w Festiwalu Nauki i Sztuki. Spotkania przeprowadziliśmy przez dwa dni – w naszej siedzibie przy ulicy Kasprzaka 3 oraz w Klubie "Krąg"powiedziała Irena Galas, wiceprezes Stowarzyszenia Radiestetów im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu

Radiesteci przygotowali w sumie 13 wykładów prowadzonych przez profesorów, rzeczoznawców, mistrzów radiestezji i psychologów.
Przeprowadziliśmy wykłady co 45 minut. Zaczęliśmy od radiestezji, przez bioterapię, poprzez numerologię, żywienie, świecowanie i aromaterapię, a festiwal zakończyliśmy kartami. - powiedziała Irena Galas z "Radiestetów".

Tematyka wykładów była bardzo szeroka i przeróżna, od natury ludzkiej aż po horoskopy.
Każdy horoskop można wyliczyć sobie z numerologii, bo my jesteśmy stworzeni na liczbach. Każda data urodzenia coś o nas mówi. - uważa Irena Galas, wiceprezes Stowarzyszenia Radiestetów im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu.

Uczestnicy spotkań w ramach XI Festiwalu Nauki i Sztuki uczestniczyli w takich tematach wykładów jak: "Odpromienniki – nautralizacja napromieniowanych miejsc geopatyczno-technicznych", "Praktyczna radiestezja – Twoje psychologiczne >>Feng Shui<<", "EFT – techniki emocjonalnej wolności", "Matrix – mit czy rzeczywistość", "Statycyzm i Dynamizm liczb określających strategie rozwoju osobowości człowieka", "Terapeutyczne działania piramid" czy "Wykorzystanie naturalnych zapachów w kosmetyce i medycynie naturalnej".

Stowarzyszenie Radiestetów im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu powstało 29 lat temu na Winogradach. Obecnie składa się z siedmiu sekcji – radiestezji, bioterapii, numerologii, litoterapii (wspomaganie energetyczne minerałami), piramidiologii, refleksologii oraz aromaterapii i świecowaniu uszu. Więcej o "Radiestetach" opowiada Irena Galas, wiceprezes: Nasze stowarzyszenie istnieje od 11 października 1979 roku. Na przyszły rok mamy trzydziestolecie, a więc długo utrzymujemy się na rynku. Mamy ponad 80 członków. Każdy znalazł dla siebie, coś co go interesuje.

A co to takiego jest radiestezja?
Radiestezja – radios to jest ziemia, to jest promieniowanie geopatyczne i wszystko co nas otaczatwierdzi Irena Galas.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

15

gru

Palmiarnia Park Wilsona
Dzień Herbaty - proces powstawania, warsztaty
w godz. 11:00-14:00

18

gru

18:30
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
X sesja (uroczysta) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

gru

do 21-12-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Koszykarskie derby Poznania
KKS Wiara Lecha - AZS Politechnika Poznańska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: