Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radnym nie udało się rozplanować 500 tys. zł na inwestycje, bo zabrakło kworum - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radnym nie udało się rozplanować 500 tys. zł na inwestycje, bo zabrakło kworum
03-08-2011 11:03   Janusz Ludwiczak
We wtorek, radni z Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska mieli podjąć decyzje o rozplanowaniu 500 tys. zł. na inwestycje na terenie Osiedla Święty Łazarz. Niestety tak się nie stało, gdyż zabrakło kworum.

Zaledwie pięciu z czternastu radnych pojawiło się na wtorkowym posiedzeniu Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska. Zebranie to jednak nie mogło się odbyć, gdyż zabrakło kworum. Na posiedzeniu komisji nie było też jej przewodniczącego, radnego Bartosza Nowaka, za to obecni byli radni: Anna Nawrot, Maria Paradowska, Łukasz Prymas, Tomasz Wojciechowski i Wojciech Wośkowiak.

We wtorek radni z Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska mieli m.in. podjąć decyzję o rozplanowaniu 500 tys. zł na zadania inwestycyjne na terenie Osiedla Święty Łazarz.

Mam nadzieję, że to sezon wakacyjny uniemożliwił przybycie członków komisji na posiedzenie. Szkoda, że nie udało się dziś przekazać 500 tys. zł na zadania inwestycyjne i Komisja Infrastruktury zrobi to podczas poniedziałkowego posiedzenia - powiedział Wojciech Wośkowiak, Przewodniczący Rady Osiedla Święty Łazarz.

To już kolejna komisja problemowa Rady Osiedla Święty Łazarz, która mimo ustalonego terminu podanego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem nie mogła obradować. Kworum zabrakło też podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, która miała się spotkać w ubiegłą środę, 27 lipca. Pisaliśmy o tym w artykule: "Komisja Bezpieczeństwa nie mogła obradować, gdyż zabrakło kworum".

Zaległe posiedzenia komisji mają odbyć się w poniedziałek. Pytanie czy także wtedy uda się zebrać kworum, tym bardziej, że radni Osiedla Święty Łazarz mają się spotkać na sesji zwyczajnej, w trakcie której mają podjąć uchwały w sprawie zmian w planie rzeczowo-finansowym (budżecie) na ten rok oraz uchwały w sprawie zmian w składach osobowych stałych komisji Rady Osiedla Święty Łazarz.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: