Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radnym nie udało się rozplanować 500 tys. zł na inwestycje, bo zabrakło kworum - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radnym nie udało się rozplanować 500 tys. zł na inwestycje, bo zabrakło kworum
03-08-2011 11:03   Janusz Ludwiczak
We wtorek, radni z Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska mieli podjąć decyzje o rozplanowaniu 500 tys. zł. na inwestycje na terenie Osiedla Święty Łazarz. Niestety tak się nie stało, gdyż zabrakło kworum.

Zaledwie pięciu z czternastu radnych pojawiło się na wtorkowym posiedzeniu Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska. Zebranie to jednak nie mogło się odbyć, gdyż zabrakło kworum. Na posiedzeniu komisji nie było też jej przewodniczącego, radnego Bartosza Nowaka, za to obecni byli radni: Anna Nawrot, Maria Paradowska, Łukasz Prymas, Tomasz Wojciechowski i Wojciech Wośkowiak.

We wtorek radni z Komisji Infrastruktury, Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska mieli m.in. podjąć decyzję o rozplanowaniu 500 tys. zł na zadania inwestycyjne na terenie Osiedla Święty Łazarz.

Mam nadzieję, że to sezon wakacyjny uniemożliwił przybycie członków komisji na posiedzenie. Szkoda, że nie udało się dziś przekazać 500 tys. zł na zadania inwestycyjne i Komisja Infrastruktury zrobi to podczas poniedziałkowego posiedzenia - powiedział Wojciech Wośkowiak, Przewodniczący Rady Osiedla Święty Łazarz.

To już kolejna komisja problemowa Rady Osiedla Święty Łazarz, która mimo ustalonego terminu podanego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem nie mogła obradować. Kworum zabrakło też podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, która miała się spotkać w ubiegłą środę, 27 lipca. Pisaliśmy o tym w artykule: "Komisja Bezpieczeństwa nie mogła obradować, gdyż zabrakło kworum".

Zaległe posiedzenia komisji mają odbyć się w poniedziałek. Pytanie czy także wtedy uda się zebrać kworum, tym bardziej, że radni Osiedla Święty Łazarz mają się spotkać na sesji zwyczajnej, w trakcie której mają podjąć uchwały w sprawie zmian w planie rzeczowo-finansowym (budżecie) na ten rok oraz uchwały w sprawie zmian w składach osobowych stałych komisji Rady Osiedla Święty Łazarz.


Komentarze (6)

05-08-2011 21:29:01
Poznaniak
Brak tam wódy zamiast wody hehehe i obrady do północy trwały heheh
04-08-2011 09:21:19
morlock
Mieszkanko Łazarza to nie takie jednoznaczne.Zazwyczaj najwięcej ma do powiedzenia osoba która nie odróżnia urny od (przepraszam) uryny. Ale ważne że "mój" kadydat załapał się:-)
04-08-2011 06:35:22
Mieszkanka Łazarza
Morlock wydaje mi się, ze gdybym nie głosowała to nie pisałabym tego co pisze to chyba oczywiste.
03-08-2011 17:22:29
morlock
Przepraszam, być może to czepialstwo.Ale czy @Mieszkanko Łazarza brałaś udział w wyborach naszych samorządowców? Ja głosowałem i przynajmniej wiem komu (nawet imiennie) w mordę mogę napluć. I (odpukać) na razie ślinotok mi nie grozi.
03-08-2011 16:52:00
morlock
To ja, od dziś w przypadku awarii prądu,pożaru i innych klęsk nic nie zrobię. Św.Agnieszka niech broni mieszkańców Łazarza, jo mom URLOP! Tak winno brzmieć przesłanie tego artykułu.
03-08-2011 11:24:27
Mieszkanka Łazarza
To jest zupełna kpina z tych którzy wybrali to towarzystwo na radnych. To jest dowód na to jak bardzo nasi radni interesują się i są zaangażowani w sprawy dzielnicy. I na co możemy liczyć.
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

07

gru

do 10-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie i Targi Sprzętu Jeździeckiego

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 11:00-18:00

08

gru

Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Kiermasz bożonarodzeniowy
• klasowe kawiarenki pełne pyszności
• stoiska z rękodziełem
• fotobudka
w godz. 17:00-19:00

15

gru

18:00
II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Charytatywny spektakl świąteczny na podstawie słynnej sztuki "Dziadek do orzechów"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: