Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Podwórko na Małeckiego 23 zmieni swoje oblicze i się zazieleni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Podwórko na Małeckiego 23 zmieni swoje oblicze i się zazieleni
21-07-2010 01:21   Janusz Ludwiczak
Podwórko przy ulicy Małeckiego 23 zostanie wyremontowane. Beton ma zostać zastąpiony zielenią. Wszystko dzięki Fundacji All For Planet.

Przez cały czerwiec internauci mogli głosować na jedno podwórko, które ich zdaniem powinno zostać wyremontowane przez Fundację All For Planet.

Do akcji "Zielone Podwórka" zgłoszonych zostało przez samych mieszkańców 162 podwórek i innych tego typu miejsc z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się pięć propozycji. Ostatecznie w wyniku głosowania internautów zwyciężyły podwórka w Gorzowie Wielkopolskim (25,35%), Toruniu (24,12%) i Poznaniu (23,85%).

Śmietniki, trzepak, porzucony gruz i tapczan czekający na wywóz na śmietnik - tak wygląda dziś podwórko przy ulicy Małeckiego 23.

Już we wrześniu podwórko to ma zmienić swoje oblicze. Beton i mur z drutem kolczastym ma zostać zastąpiony zielenią. Posadzone mają zostać drzewa, a w planach jest też postawienie fontanny i piaskownicy dla dzieci.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: