Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łatają dziury po zimie. Potoki wody zalewają skrzyżowanie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łatają dziury po zimie. Potoki wody zalewają skrzyżowanie
03-03-2010 13:49   Janusz Ludwiczak
Drogowcy usunęli uszkodzenia nawierzchni na Rynku Łazarskim, Małeckiego, Krauthofera i Góreckiej. Po zimie dziury w jezdni powstają też na wielu innych łazarskich ulicach, co więcej są też zalane wodą.

W połowie lutego Zarząd Robót Drogowych na zlecenie ZDM usunął uszkodzenia jezdni na Rynku Łazarskim i fragmencie ulicy Małeckiego oraz Dmowskiego. Drogowcy kończą też naprawę uszkodzone nawierzchni na ulicy Góreckiej i Krauthofera.

Po zimie dziury w jezdni powstają na wielu innych ulicach. Tak jest chociażby na ulicy Chociszewskiego, gdzie sytuacja powtarza się co roku. O sprawie pisaliśmy w marcu zeszłego roku w artykule: Chociszewskiego dziurawa jak szwajcarski ser.

Dziury w jezdni to nie jedyny problem dla kierowców. Złe odwodnienie, zapchane studzienki kanalizacyjne są powodem zalegającej wody na skrzyżowaniu ulic Potworowskiego i Jarochowskiego. Powstała woda na skrzyżowaniu spływa z Parku Kasprowicza, po topniejących śniegach.

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że informacje o uszkodzeniach w nawierzchni można zgłaszać do Operacyjnego Centrum Utrzymania i Ruchu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00 pod numerem telefonu: 61-848-07-23.
Jak zapewnia ZDM wszystkie zgłoszenia są cenne i ważne, a każde zgłoszenie uszkodzonej nawierzchni przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na naszych ulicach.

Jeśli widzieli Państwo dziury po zimie na łazarskich ulicach zapraszamy do przesyłania informacji i zdjęć na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: