Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą szukać Ewy Tylman: "5" i "13" nie pojadą Mostem Rocha, zamkną centrum miasta dla ruchu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będą szukać Ewy Tylman: "5" i "13" nie pojadą Mostem Rocha, zamkną centrum miasta dla ruchu
16-02-2016 23:27   Janusz Ludwiczak
W środę przez trzy godziny, między 12:00 a 15:00 lepiej omijać centrum miasta. Na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji dla ruchu kołowego, tramwajowego i pieszego zamknięty zostanie Most Rocha, ul. Mostowa i Kazimierza Wielkiego. Utrudnienia wystąpią również na wielu skrzyżowaniach w centrum miasta. Objazdami pojadą również tramwaje linii nr 5 i 13. Utrudnienia mają związek z poszukiwaniami Ewy Tylman.

W środę 17 lutego, w godzinach od 12:00 do 15:00 na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji zamkniętych zostanie kilka ulic w obrębie następujących skrzyżowań: ul. Małe Garbary z ul. Estkowskiego, ul. Królowej Jadwigi z ul. Krzywoustego, ronda Rataje i rondo Śródka. W związku z wstrzymaniem ruchu pieszego i samochodowego, wprowadzone zostaną czasowe zmiany tras tramwajowych oraz autobusowych.
Zamknięta zostanie ul. Mostowa na odcinku od Wszystkich Świętych do skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Kórnicka od ul. Piotrowo do skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego oraz ul. Kazimierza Wielkiego od Krzywoustego/Królowej Jadwigi do skrzyżowania z Mostowa/Kórnicka
– informuje Hanna Surma, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Poznania.

Utrudnienia rozpoczną się w samo południe. ZDM wyłączy ruch, łącznie ze wszelkimi dojazdami i dojściami, a o godzinie 12:05 – sygnalizacje świetlne. Ponadto, w odległości 100 metrów przed skrzyżowaniem ulic Królowej Jadwigi, Krzywoustego i Drogi Dębińskiej oraz na ul. Krakowskiej na 100 m przed skrzyżowaniem z ul. Garbary, ZDM ustawi mobilne tablice VMS.

Od godz. 11:50 do ok. 15:00 objazdami pojadą tramwaje linii nr 5, 13, 16, 20 oraz autobusy linii nr 74, 76, 90 i 603.

"Piątka" i "trzynastka" z Łazarza na Rataje będą jeździć objazdem przez Podgórną, Strzelecką, most Królowej Jadwigi i rondo Rataje (powrót po tej samej trasie).

Utrudnienia mają związek z poszukiwaniami zaginionej pod koniec listopada 26-letniej Ewy Tylman.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (1)

17-02-2016 07:47:59
Mieszkaniec Poznania
Takie zaginięcie bliskiej osoby to dla rodziny na pewno TRAGEDIA, ale to co dzieje się wokół tej sprawy to KPINA, KPINA i jeszcze raz KPINA, a do tego PARANOJA. Jak można zamykać pół miasta bo zaginęła jedna osoba ??? Przecież nie jest to jedyna osoba która zaginęła - pytam się kim Ona była ???
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: