Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

IMGW ostrzega przed siarczystym mrozem i porywistym wiatrem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
IMGW ostrzega przed siarczystym mrozem i porywistym wiatrem
03-01-2016 21:53   Janusz Ludwiczak
W nocy i nad ranem termometry wskażą nawet –16°C, będzie wiatr od 15 do 25 km/h, a w porywach do 45 km/h.

Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -14°C. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 15 km/h do 25 km/h, w porywach do 45 km/h – ostrzega poznańskie Biuro Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Temperatura odczuwalna może wynieść nawet –24°C.

Mrozy utrzymają się przez najbliższe dni. We wtorek termometry wskażą od –9°C do sześciu kresek poniżej zera w ciągu dnia. Poprószy śnieg. Śnieg będzie sypać również w Trzech Króli - termometry wskażą od –3°C do –8°C. W czwartek również opady śniegu, temperatura wyniesie średnio –2°C.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Przyszła zima

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: