Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Blisko 700 dzieci gra w Arenie o "5 Milionów" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Blisko 700 dzieci gra w Arenie o "5 Milionów"
16-12-2015 07:22   Janusz Ludwiczak
W Arenie odbywa się turniej 5-ciu Milionów, który jest doskonałą zabawą w atmosferze przedświątecznej dla uczniów kilku poznańskich podstawówek. Uczniowie rywalizują w różnych zawodach i konkurencjach sprawnościowych, m.in. wyścigu w workach Św. Mikołaja czy pakowaniu prezentów na czas. Chętne dzieci mogą również poskakać na trampolinie i pozjeżdżać z powietrznego zamku.

Już po raz piętnasty w Arenie odbywa się Turniej "Puchar 5 Milionów".

Stało się już tradycją, że przed Świętami Bożego Narodzenia w hali widowiskowo-sportowej Arena odbywa się "Puchar 5 Milionów". W turnieju bierze udział ok. 700 dzieci z 20 poznańskich szkół podstawowych. Dla zawodników przygotowano wiele ciekawych konkurencji, które mają być dobrą zabawą. Wśród nich są m.in. wyścigi w workach Świętego Mikołaja, wyścig sań czy toczenie kul śnieżnych – wyjaśnia Błażej Daracz, rzecznik Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Każdego dnia w rywalizacji uczestniczy pięć różnych szkół, których reprezentacje składają się z 36 dzieci (3 dziewczynki i 3 chłopców z każdego rocznika). Konkurencje są dostosowane do wieku startujących i nawiązują do. Oprócz rywalizacji, dla najmłodszych, ich opiekunów i kibiców przewidziane są dodatkowe atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, obecność Świętego Mikołaja i Królewny Śnieżki, zabawy organizowane przez Agencję Artystyczną Rytm, a także występy taneczne Kolejorz Girls. Dla wszystkich uczestniczących szkół zaplanowane są nagrody – zestawy sprzętu sportowego, słodkości oraz pamiątkowe koszulki – dodaje Błażej Daracz z POSiR.

Turniej "5 Milionów" potrwa do czwartku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

lip

do 31-07-2021
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00 (kasa do 1:30)

01

sie

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - Ewa Demarczyk
- koncert

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: