Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grając w ping-ponga uczcili Niepodległość - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grając w ping-ponga uczcili Niepodległość
11-11-2015 18:42   Janusz Ludwiczak
Ponad 40 chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości, który już po raz dwunasty odbył się w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym.

To już tradycja. Zawsze 11 listopada w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym przy ul. Kolejowej 52 odbywa się turniej w ping-ponga dla dzieci i młodzieży.

Od samego początku istnienia naszego ośrodka organizujemy z okazji Święta Niepodległości turniej tenisa stołowego. W tym roku wzięło w nim udział ok. 40 dzieci w wieku od 9 do 21 lat. Idea turnieju jest taka, że chcemy uczcić Święto Niepodległości na sportowo. Zanim turniej się rozpocznie przypominamy młodym historię Polski – powiedział ks. dr Piotr Marchwicki, dyrektor Salezjańskiego Ośrodka Młodzieżowego.

Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach: chłopcy - szkoła podstawowa, dziewczęta - szkoła podstawowa, chłopcy - gimnazjum, dziewczęta - gimnazjum, chłopcy - szkoły średnie i zawodowe, dziewczęta - szkoły średnie i zawodowe. Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody w postaci pucharów, dyplomów i nowych zestawów do tenisa stołowego. Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali nagrody pocieszenia.

Salezjański Ośrodek Młodzieżowy powstał w 1999 roku. Placówka przy ul. Kolejowej 52 założona przez księży salezjanów od samego początku pełni rolę ośrodka dla dzieci i młodzieży nie tylko z dzielnicy Łazarz.

Na podopiecznych ośrodka czeka świetlica czynna codziennie popołudniami, aż do godz. 20, bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce, kółka zainteresowań, sale komputerowe ze stałym dostępem do internetu, poradnia psychologiczno-pedagogiczna, siłownia, boisko do koszykówki, plac zabaw oraz stoły do pingponga.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: