Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grając w ping-ponga uczcili Niepodległość - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grając w ping-ponga uczcili Niepodległość
11-11-2015 18:42   Janusz Ludwiczak
Ponad 40 chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości, który już po raz dwunasty odbył się w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym.

To już tradycja. Zawsze 11 listopada w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym przy ul. Kolejowej 52 odbywa się turniej w ping-ponga dla dzieci i młodzieży.

Od samego początku istnienia naszego ośrodka organizujemy z okazji Święta Niepodległości turniej tenisa stołowego. W tym roku wzięło w nim udział ok. 40 dzieci w wieku od 9 do 21 lat. Idea turnieju jest taka, że chcemy uczcić Święto Niepodległości na sportowo. Zanim turniej się rozpocznie przypominamy młodym historię Polski – powiedział ks. dr Piotr Marchwicki, dyrektor Salezjańskiego Ośrodka Młodzieżowego.

Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach: chłopcy - szkoła podstawowa, dziewczęta - szkoła podstawowa, chłopcy - gimnazjum, dziewczęta - gimnazjum, chłopcy - szkoły średnie i zawodowe, dziewczęta - szkoły średnie i zawodowe. Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody w postaci pucharów, dyplomów i nowych zestawów do tenisa stołowego. Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali nagrody pocieszenia.

Salezjański Ośrodek Młodzieżowy powstał w 1999 roku. Placówka przy ul. Kolejowej 52 założona przez księży salezjanów od samego początku pełni rolę ośrodka dla dzieci i młodzieży nie tylko z dzielnicy Łazarz.

Na podopiecznych ośrodka czeka świetlica czynna codziennie popołudniami, aż do godz. 20, bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce, kółka zainteresowań, sale komputerowe ze stałym dostępem do internetu, poradnia psychologiczno-pedagogiczna, siłownia, boisko do koszykówki, plac zabaw oraz stoły do pingponga.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: