Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału. Na Junikowo pojedzie więcej tramwajów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Górczynie samochód zaparkujemy na pasie rozdziału. Na Junikowo pojedzie więcej tramwajów
24-10-2015 00:09   Janusz Ludwiczak
W weekend sporo osób będzie odwiedzać groby najbliższych. Dla tych, co jednak na Cmentarz Górczyński będą chcieli dojechać własnym autem a nie autobusem na ulicy Arciszewskiego wprowadzone zostanie parkowanie w pasie rozdziału. W sobotę i niedzielę "szóstka" i "piętnastka" zostaną wydłużone do Junikowa. Natomiast tramwaje linii nr 27 będą dojeżdżać do Miłostowa.

W dniach 24 i 25 października od godz. 8:00 na ulicy Arciszewskiego na odcinku od Palacza do Ściegiennego lub na odcinku od Grochowskiej (100 m za zatoką autobusową) do Ściegiennego, na obu jezdniach zostaną wyłączone z ruchu lewe pasy, a w pasie rozdziału wyznaczone miejsca postojowe. Prędkość pojazdów na tym odcinku i na ulicy Ściegiennego zostanie ograniczona do 30 km/h. Ponadto wprowadzony zostanie również zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Hetmańską i Głogowską.

Ponadto w najbliższy weekend w godz. od 9 do 17 tramwaje linii nr 6 i 15 zostaną wydłużone do Junikowa, natomiast tramwaje linii nr 27 zamiast na Zawady będą dojeżdżać na Miłostowo.

Podobne udogodnienia dla pasażerów zmierzających na cmentarze będą w przyszłą sobotę, 31 października i w Wszystkich Świętych. Tramwaje i autobusy na cmentarze będą jeździć częściej. Uruchomione zostaną również dodatkowe połączenia.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Komentarze (1)

23-10-2015 07:07:06
Negatyw
Zostawcie te swoje blachosmrody i korzystajcie z mpk!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: