Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dni dobrych nawyków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dni dobrych nawyków
20-02-2009 08:50   Janusz Ludwiczak
Bezpłatne konsultacje gastrologiczne czekają w piątek i sobotę na pacjentów w poradni przy ul. Kasprzaka. Z okazji "Dni Dobrych Nawyków" będzie można też uzyskać konsultacje w zakresie otyłości w Poradni Lekarza Rodzinnego przy ul. Przybyszewskiego 49 (przy Rondzie Jeziorańskiego).

Z okazji "Dni Dobrych Nawyków" w kilku poznańskich przychodniach odbywać będą się bezpłatne konsultacje lekarzy gastrologów, dietetyków, internistów, kardiologów oraz reumatologów.

Bezpłatne badania i konsultacje odbywać będą się także na Łazarzu. Pacjenci będą mogli w piątek i sobotę skorzystać z pracowni endoskopii przewodu pokarmowego i spotkać się z lekarzem gastroenterologiem w NZOZ poradni endoskopii przewodu pokarmowego przy ulicy Kasprzaka 16 (pok.202, II piętro). Obowiązują jednak zapisy pod numerem telefonu 061-866-20-11.

Natomiast w piątek spotkanie z lekarzem internistą i badania w zakresie otyłości przygotowała Poradnia Lekarza Rodzinnego przy ulicy Przybyszewskiego 49 (tuż za Rondem Jeziorańskiego w Szpitalu Klinicznym). Podobnie jak w przychodni na Kasprzaka także i tutaj obowiązują zapisy pod numerem telefonu 061-869-11-46.

Kolejne "Dni Dobrych Nawyków" planowane są na maj.


Fot: Janusz Ludwiczak

Podyskutuj o służbie zdrowia

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: