Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozdajemy wejściówki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozdajemy wejściówki
29-01-2009 22:43   Janusz Ludwiczak
Jak co miesiąc mamy do rozdania wejściówki od Centrum Motywacji "Cooltura". Wiele atrakcyjnych i ciekawych zajęć przygotowała właśnie "Cooltura". Panowie mogą korzystać z zajęć stretchingu, zaś dla przyszłych mam przygotowano gimnastykę i taniec. Jest też coś dla najmłodszych. Od 16 do 27 lutego przygotowano dla dzieci w wieku 7-12 lat "Ferie z Coolturą".

Tradycyjnie pod koniec miesiąca ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki od Centrum Motywacji "Cooltura". Wystarczy odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie, odpowiedź przesłać na nasz konkursowy e-mail redakcyjny i już mamy szanse wygrania wejściówek - więcej szczegółów...

Wiele ciekawych i atrakcyjnych zajęć przygotowało w lutym Centrum Motywacji "Cooltura". Od 16 do 27 lutego dla dzieci w wieku 7-12 lat przygotowano "Ferie z Coolturą". Codziennie z wyjątkiem weekendów w godzinach od 8 do 16 czekają na najmłodszych gry, zabawy w terenie i sporo wycieczek, m.in. do kina, teatru, na basen do straży pożarnej i Palmiarni. Dodatkowo podczas zimowych wakacji dzieci będą mogły nauczyć się języka angielskiego i skorzystać z warsztatów plastycznych.
Z kolei dla dwulatków Centrum Motywacji "Cooltura" przygotowało Akademię Dwulatków. Podczas zajęć w formie miniprzedszkola przygotowano dla maluchów ćwiczenia edukacyjno-rozwojowe, zajęcia plastyczne, muzyczne i warsztaty tańca.
Dzień przed świętem zakochanych dla dzieci przygotowano zabawę polegającą na rozwoju zdolności artystycznych. Podczas walentynkowych warsztatów przeprowadzony zostanie konkurs na najbardziej oryginalną walentynkę, quiz walentynkowy, własnoręcznie wykonanie dekoracji walentynkowych czy zabawę przy muzyce.

Intensywne kursy przygotowujące do matury i egzaminów na koniec gimnazjów czekają na licealistów i gimnazjalistów. "Cooltura" przygotowała zajęcia ze wszystkich przedmiotów szkolnych, także z języków obcych w grupach 4-10 osobowych.

Natomiast na dorosłych czekają zajęcia jogi i tańca. Na przyszłe mamy czekają zajęcia tańca i gimnastyki, a dla panów stretching, czyli ćwiczenia polegające na naprzemiennym napinaniu, rozluźnianiu i rozciąganiu całego ciała.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cooltura.edu.pl. Nasz konkurs, w którym czekają wejściówki potrwa do czwartku, 5 lutego do godz. 24. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Która w tym roku przypada rocznica od zorganizowania Powszechnej Wystawy Krajowej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem
Obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com . Warsztaty współfinansowane z budżetu Miasta Poznania w ramach projektu "

06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: