Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Młodzi projektanci z Czech, Węgier, Słowacji i Polski stworzyli meble dla Ogrodu Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Młodzi projektanci z Czech, Węgier, Słowacji i Polski stworzyli meble dla Ogrodu Łazarz
20-05-2015 00:36   redakcja, Janusz Heller
Uczestnicy projektu "Mood for Wood", wśród których są uczestnicy międzynarodowych warsztatów dla studentów kierunków projektowych z Czech, Węgier, Słowacji i Polski zaprojektowali i wykonali meble przestrzenne do wypoczynku, które stanęły w Ogrodzie Łazarz.

"Mood for Wood" to międzynarodowe warsztaty, które odbyły się od 8 do 15 maja z udziałem kilkudziesięciu studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji.

Studenci pod okiem młodych architektów i projektantów zaprojektowali i wykonali meble przestrzenne do wypoczynku w Ogrodzie Łazarz oraz w trzech pozostałych poznańskich ogrodach społecznych (na Wildzie, Jeżycach i Śródce).

Warsztaty "Mood for Wood" będą miały rzeczywisty wpływ na życie i rozwój wspólnot lokalnych. Warsztaty były realizowane w ramach projektu Hello Wood relax in Poznań z dotacji Funduszu Wyszehradzkiego oraz Miasta Poznania.


R E K L A M A

Fot: Klub Osiedlowy "Krąg"

ZOBACZ TAKŻE: Sąsiedzki design

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: