Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Młodzi projektanci z Czech, Węgier, Słowacji i Polski stworzyli meble dla Ogrodu Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Młodzi projektanci z Czech, Węgier, Słowacji i Polski stworzyli meble dla Ogrodu Łazarz
20-05-2015 00:36   redakcja, Janusz Heller
Uczestnicy projektu "Mood for Wood", wśród których są uczestnicy międzynarodowych warsztatów dla studentów kierunków projektowych z Czech, Węgier, Słowacji i Polski zaprojektowali i wykonali meble przestrzenne do wypoczynku, które stanęły w Ogrodzie Łazarz.

"Mood for Wood" to międzynarodowe warsztaty, które odbyły się od 8 do 15 maja z udziałem kilkudziesięciu studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji.

Studenci pod okiem młodych architektów i projektantów zaprojektowali i wykonali meble przestrzenne do wypoczynku w Ogrodzie Łazarz oraz w trzech pozostałych poznańskich ogrodach społecznych (na Wildzie, Jeżycach i Śródce).

Warsztaty "Mood for Wood" będą miały rzeczywisty wpływ na życie i rozwój wspólnot lokalnych. Warsztaty były realizowane w ramach projektu Hello Wood relax in Poznań z dotacji Funduszu Wyszehradzkiego oraz Miasta Poznania.


Fot: Klub Osiedlowy "Krąg"

ZOBACZ TAKŻE: Sąsiedzki design

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: