Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przez godzinę tramwaje nie jeździły Grunwaldzką - zepsuła się Tatra - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przez godzinę tramwaje nie jeździły Grunwaldzką - zepsuła się Tatra
19-03-2015 19:16   Janusz Ludwiczak
Problem z dojazdem z pracy do domu mieli niektórzy pasażerowie MPK, po tym jak w rejonie Ronda Jeziorańskiego zepsuła się Tatra. Przez godzinę tramwaje linii nr 6, 13 i 15 nie jeździły pomiędzy Reymonta a Roosevelta.

Do awarii Tatry doszło tuż przed godz. 15. "Trzynastka" zepsuła się na przystanku Rondo Jeziorańskiego w kierunku centrum.

Tramwaje linii nr 6, 13 i 15 nie jeździły ulicą Grunwaldzką pomiędzy Rondem Jeziorańskiego, a "Bałtykiem". "Szóstka" była kierowana objazdem przez Reymonta, Hetmańską i Głogowską, "trzynastki" i "pietnastki" przez Przybyszewskiego i Dąbrowskiego. MPK uruchomiło autobusową komunikację zastępczą "za tramwaj". Sytuacja wróciła do normy o godz. 15:50.


Fot: archiwum lazarz.pl

ZOBACZ TAKŻE: Potrącenie rowerzysty na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Dmowskiego

ZOBACZ TAKŻE: Utrudnienia na Głogowskiej

ZOBACZ TAKŻE: Na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Śniadeckich coraz więcej wypadków - policja wnioskuje o światła

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: