Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawił się biletomat - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawił się biletomat
10-02-2015 12:33   Janusz Ludwiczak
Pasażerowie czekający na tramwaj na Dworcu Zachodnim nie muszą już martwić się gdzie kupić bilet. Na stacji PeSTki pojawił się biletomat, w którym można nie tylko kupić bilety jednorazowe, ale również doładować kartę PEKA biletem 30-dniowym lub zasilić tPortmanetkę, która opłaci przejechanie wybranej ilości przystanków. Co więcej za wszystkie transakcje można zapłacić kartą płatniczą.

Podobne biletomaty od jesieni znajdują się już na przystankach: "Głogowska/Hetmańska" oraz "Arciszewskiego". W automacie biletowym możemy kupić bilety jednorazowe, ale również doładować kartę PEKA . Za wszystkie transakcje można zapłacić gotówką, ale również kartą płatniczą, w tym "zbliżeniowo".

Biletomat posiada nowoczesny, wysokokontrastowy kolorowy ekran dotykowy, zapewniający prostą obsługę. W biletomatach nowego typu można kupić bilet jednorazowy, okresowy, doładować tPortmonetkę oraz przedłużyć bilet trasowany - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Docelowo w całym Poznaniu będzie 70 takich biletomatów. Obecnie znajduje się ich 57, również na nowej trasie tramwajowej na Franowo.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: