Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawił się biletomat - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na stacji PeSTki przy Dworcu Zachodnim pojawił się biletomat
10-02-2015 12:33   Janusz Ludwiczak
Pasażerowie czekający na tramwaj na Dworcu Zachodnim nie muszą już martwić się gdzie kupić bilet. Na stacji PeSTki pojawił się biletomat, w którym można nie tylko kupić bilety jednorazowe, ale również doładować kartę PEKA biletem 30-dniowym lub zasilić tPortmanetkę, która opłaci przejechanie wybranej ilości przystanków. Co więcej za wszystkie transakcje można zapłacić kartą płatniczą.

Podobne biletomaty od jesieni znajdują się już na przystankach: "Głogowska/Hetmańska" oraz "Arciszewskiego". W automacie biletowym możemy kupić bilety jednorazowe, ale również doładować kartę PEKA . Za wszystkie transakcje można zapłacić gotówką, ale również kartą płatniczą, w tym "zbliżeniowo".

Biletomat posiada nowoczesny, wysokokontrastowy kolorowy ekran dotykowy, zapewniający prostą obsługę. W biletomatach nowego typu można kupić bilet jednorazowy, okresowy, doładować tPortmonetkę oraz przedłużyć bilet trasowany - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Docelowo w całym Poznaniu będzie 70 takich biletomatów. Obecnie znajduje się ich 57, również na nowej trasie tramwajowej na Franowo.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarskie Przedszkolaki - Seniorom
"Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 48

26

kwi

do 28-04-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki "Pyrkon"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata o stereotypach przygotowana przez wolontariuszy z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Kierowca i motorniczy - zabawa dla dzieci szkolnych

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Księga skarg Jacka Kaczmarskiego" - koncert
Przemek Mazurek, Wojtek Winiarski, Paweł Głowacki, Szymon Żurowski zaprezentują autorskie kompozycje do tekstów z tomiku "Tunel" Jacka Kaczmarskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: