Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sylwestrowe szkło zaśmieca "Aleję" Kolejową - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sylwestrowe szkło zaśmieca "Aleję" Kolejową
27-01-2015 00:56   Janusz Ludwiczak
Od sylwestra ulica Kolejowa a konkretnie jej stary odcinek jest mocno zaśmiecona przez rozbite szkło. Cztery tygodnie na wysprzątanie sylwestrowego bałaganu to już kpina - alarmuje nasz Czytelnik.

Od sylwestra ulica Kolejowa, a konkretnie jej stary odcinek tzw. "Aleja Kolejowa" przy ogródkach jest mocno zaśmiecona. Przez ostatnie silne wiatry 20 butelek, a raczej rozbitego szkła zostało rozwiane przez wiatry. Cała ulica jest w szkle. To niebezpieczne. Poza tym 4 tygodnie na wysprzątanie sylwestrowego bałaganu to trochę już kpina - pisze do nas p. Maciej na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Skwer przy ul. Kolejowej, pomiędzy Potockiej a Hetmańską co jakiś czas tonie w śmieciach. W sierpniu inny nasz Czytelnik alarmował o butelkach po piwie i wódce, które walały się na zieleńcu. Straż Miejska deklarowała częstsze patrole, a ZDM posprzątanie terenu. Sytuacja ta powtórzyła się w listopadzie.


Fot: Maciej
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Skwer przy Kolejowej znów zamienia się w śmietnik

ZOBACZ TAKŻE: Butelki walają się na skwerze przy ul. Kolejowej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

01-02-2015 22:02:18
Aniela
mamy 1 lutego - syf jaki był taki jest. Wiatr to rozdmuchał na całą już alaje. Pozdrowienia dla rodziców pokaleczonych dzieci.. jest mi wstyd za to miasto. ps ktoś ukradł jeden kosz na smieci
27-01-2015 11:44:40
Łazarz king
Nareszcie ktoś to zauważył !!! Ten skwer czy też "aleja" powinien zmienić nazwę na "Szklana pułapka". Może pan Wośkowiak weźmie miotłę do ręki i pozamiata ten bajzel !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: