Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Butelki walają się na skwerze przy ul. Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Butelki walają się na skwerze przy ul. Kolejowej
04-08-2014 07:11   Janusz Ludwiczak
Wszelakie butelki po różnych trunkach i to w hurtowej ilości walają się na skwerze przy ul. Kolejowej. Na dodatek ławki są popisane - alarmuje nasz Czytelnik.

Skwer a'la park przy zbiegu ulic Potockiej, Kolejowej i Hetmańskiej to z nazwy ostoja natury. Jest zieleń oraz ławeczki, ale niestety popisane. Walają się śmieci! Wszelakie butelki po różnych trunkach i to w hurtowej ilości. Straż miejska tego miejsca nie patroluje, wiec bez problemów można tu siedzieć do rana - pisze do nas nasz Internauta Nishio na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Sprawę przekazaliśmy m.in. Straży Miejskiej.


Fot: Nishio
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Skwer przy ulicy Kolejowej zamienia się w park - zamontowano meble miejskie

ZOBACZ TAKŻE: Na skwerze przy Kolejowej brakuje koszy na śmieci

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (5)

04-08-2014 22:37:01
felek
Przepraszam, ale mój komentarz dotyczy szkoły przy ul. Wyspiańskiego, a nie Berwińskiego. Proszę moderatora o wniesienie poprawki.
04-08-2014 22:35:16
felek
Proszę odwiedzić teren boisk szkoły przy Berwińskiego. Wszędzie, mimo zakazu palenia leżą stertami pety, puszki po piwie (zakaz spożywania alkoholu) i inne śmieci. Panie i panowie wyprowadzają tam psy, też obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt. Sprzęt na siłowni (orbitrek) uszkodzony od dwóch lat. Żaden pracownik szkoły nie czuje się odpowiedzialny za ten bałagan. Najlepiej mieć święty spokój, bo po co narażać się wszystkim koczującym tam do nocy pijakom. Nie wspomnę o wulgarnym głośno wypowiadanym słowniku, nawet przez dzieci. Czy dyrektor szkoły nigdy tam nie bywa? Szkoda!
04-08-2014 11:04:00
Seppo
Dodać trzeba także wiele zbitych butelek, zarówno na chodnikach, jak i w trawie.
04-08-2014 10:31:21
giggs//
Kiedy ustawili przy skweru te ławki robi się tam jeden wielki syf. Mnóstwo meneli i spitusów urządza sobie popijawy ... Służby miejskie tego nie ogarniają. Lepiej by było zlikwidować te ławki, bo to w jakim są stanie i co znajduje się wokół nich skutecznie odstrasza do odpoczynku na nich. Mieszkam niedaleko więc widzę jak postępuje tam dewastacja tego terenu ...
04-08-2014 08:53:55
cath
Butelki leżą już od kilku tygodni. Ławki zdewastowane, śmietniki również. Przechodząc, głównie w poniedziałki wokół ławek na trawniku jedno welkie śmietnisko.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

11

gru

Rynek Łazarski
Targi Sztuk Pięknych
w godz. 12:00-17:00

12

gru

Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50
Ulica dla dzieci - Ulica dla wszystkich
w godz 12:00-19:00, ul. Dmowskiego przy SP77

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: