Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Latarnie w szkole przy Jarochowskiego od kilku dni palą się nawet w dzień - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Latarnie w szkole przy Jarochowskiego od kilku dni palą się nawet w dzień
04-01-2015 15:52   Janusz Ludwiczak
To już chyba tradycja w Poznaniu, że w dzień włącza się latarnie, a w nocy wyłącza. W Zespole Szkół nr 8 przy Jarochowskiego latarnie palą się od kilku dni przez cały czas. Szkoła dumna jest z działań ekologicznych. Pytanie kto zapłaci za takie rozrzutności - alarmuje nasz Czytelnik.

Szkoła dumna jest z działań ekologicznych, dba o czystość i bezpieczeńśtwo. Nawet ma jakieś dyplomy, brała udział w projektach unijnych. No i dzieciakom wpajają ekologie, ale to tylko na papierku. Od 31 grudnia są zapalone wszystkie 15 latarni oświetlająccyh budynki podstawówki i gimnazjum., Po co jak jest jak widać jasno. Tak ma być do 7 stycznia, do dnia kiedy szkoła jest zamknięta? Pytanie kto za take rozrzutności zapłaci, niepotrzebny wydatek ponad tysiąca złotych? Za chwilę Wydział Oświaty nie będzie miał środków na dodatkowe zajęcia - pisze nasz internauta Karol Kroll na Kontaktową Platrofmę Czytelników (24@lazarz.pl).

Nie wiadomo czy jest to awaria oświetlania czy efekt zaniedbanai ze strony pracowników szkoły. Odpowiedź na to pytanie będzie znana 7 stycznia, kiedy zakończy się przerwa świąteczno-noworoczna.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

04-01-2015 21:56:27
Z Łazarza.
A na Kasprzaka nie paliły się 3 dni latarnie, bilans wyszedł na zero.
04-01-2015 17:53:52
posen
I kto za to zapłaci To skandal . Wydział Oświaty jak zawsze śpi . Panie dyr. Foligowski obudź się pan
04-01-2015 17:39:36
De.
Żadna sensacja.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: