Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Latarnie w szkole przy Jarochowskiego od kilku dni palą się nawet w dzień - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Latarnie w szkole przy Jarochowskiego od kilku dni palą się nawet w dzień
04-01-2015 15:52   Janusz Ludwiczak
To już chyba tradycja w Poznaniu, że w dzień włącza się latarnie, a w nocy wyłącza. W Zespole Szkół nr 8 przy Jarochowskiego latarnie palą się od kilku dni przez cały czas. Szkoła dumna jest z działań ekologicznych. Pytanie kto zapłaci za takie rozrzutności - alarmuje nasz Czytelnik.

Szkoła dumna jest z działań ekologicznych, dba o czystość i bezpieczeńśtwo. Nawet ma jakieś dyplomy, brała udział w projektach unijnych. No i dzieciakom wpajają ekologie, ale to tylko na papierku. Od 31 grudnia są zapalone wszystkie 15 latarni oświetlająccyh budynki podstawówki i gimnazjum., Po co jak jest jak widać jasno. Tak ma być do 7 stycznia, do dnia kiedy szkoła jest zamknięta? Pytanie kto za take rozrzutności zapłaci, niepotrzebny wydatek ponad tysiąca złotych? Za chwilę Wydział Oświaty nie będzie miał środków na dodatkowe zajęcia - pisze nasz internauta Karol Kroll na Kontaktową Platrofmę Czytelników (24@lazarz.pl).

Nie wiadomo czy jest to awaria oświetlania czy efekt zaniedbanai ze strony pracowników szkoły. Odpowiedź na to pytanie będzie znana 7 stycznia, kiedy zakończy się przerwa świąteczno-noworoczna.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

04-01-2015 21:56:27
Z Łazarza.
A na Kasprzaka nie paliły się 3 dni latarnie, bilans wyszedł na zero.
04-01-2015 17:53:52
posen
I kto za to zapłaci To skandal . Wydział Oświaty jak zawsze śpi . Panie dyr. Foligowski obudź się pan
04-01-2015 17:39:36
De.
Żadna sensacja.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: