Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogłoszono konkurs na dyrektora "Dziewiątki" i II LO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogłoszono konkurs na dyrektora "Dziewiątki" i II LO
22-12-2014 07:36   Janusz Ludwiczak
Niedługo kończy się kadencja dyrektorów: Szkoły Podstawowej nr 9 oraz II Liceum Ogólnokształcącego. Prezydent Miasta Poznania ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów tych placówek oświatowych.

Do konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. doktora Franciszka Witaszka przy ul. Łukaszewicza 9/13 oraz II Liceum Ogólnokształcącego (Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12) im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej przy ul. Matejki 8/10 może przystąpić osoba, która jest nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym, oraz ukończyła - studia magisterskie i posiada przygotowanie pedagogiczne, a także kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej placówce, posiada co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, a także uzyskała pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech latach, nie była karana karą dyscyplinarną.

Kandydaci na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 mogą składać swoje oferty do 14 stycznia 2015 r., na stanowisko dyrektora II LO do 28 stycznia w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora....” w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Poznania, ul. Libelta 16/20, pokój nr 211, 212, 213.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: